Seened Suurbritannia, Suurbritannia, Euroopa: ID-seened, kärbseseene identifitseerimine; eosejäljed

Liigiloetelu - mitmekesisus - ökoloogia - tuvastamisjuhend - söödavad seened - mürgised seened - seente kasutusviisid - teadusseente Colus hirudinosus Päikesevarjud - Macrolepiota procera Kollane sookurg - Calocera viscosa Agaricus bisporus, basidia Fairy Inkcap - Coprinellus disseminatus Kärbseseen - Amanita muscaria Aleuria aurantia parafüüsid Kukeseen - Cantharellus cibarius Tulostoma brumale Violetne veebimüts - Cortinarius violaceustuvastamine - pildigaleriid
  • Agaricaceae - tõelised seened jne
  • Amanitaceae - Amanita ja liitlased
  • Ascomycetes - karikas ja kolbseened
  • Bolbitiaceae - välimütsid ja liitlased
  • Boletales - Boletes ja liitlased
  • Sulg ja koorikseened
  • Cantharellales
  • Clavariaceae
  • Cortinariaceae - veebikaardid
  • Dacrymycetaceae
  • Entolomataceae - roosikad ja liitlased
  • Gasteromütseedid - kukeseened jne
  • Heterobasidiomütseedid - tarretiseseened
  • Hygrophoraceae - vahakorkid ja puiduvahad
  • Inocybaceae - kiudkorgid ja liitlased
  • Lyophyllaceae - Domecaps ja liitlased
  • Marasmiaceae - langevarjud ja liitlased
  • Mycenaceae - kapotid ja liitlased
  • Pleurotaceae - austrid ja liitlased
  • Pluteaceae
  • Psathyrellaceae - Brittlestemid ja liitlased
  • Russulaceae - piimakorkid ja brittlegillid
  • Strophariaceae - saledad mütsid ja liitlased
  • Tricholomataceae - rüütlid ja liitlased
  • Lima hallitusseened (mitte tõeliselt seened!)

Selle sorteeritava indeksitabeli kaudu on saadaval rohkem kui 700 seeneliigi pildid, kirjeldused, taksonoomiline ajalugu, elupaikade ja leviku teave.

(Siin loetletud seened kuuluvad - Basidiomycota klassi, kui pole märgitud Asc = Ascomycota, Zyg = Zygomycota.)

A-st Z-ni

Teaduslikud nimed

A-st Z-ni

Üldnimed

A-st Z-ni

Mükoloogilised perekonnad

Värv (mass)

Eosed - u

Albatrellus ovinus Lambad Polypore Albatrellaceae 01
Albatrellus subrubescens Z - üldnimetust pole Albatrellaceae 01
Aleuria aurantia Apelsinikoore seen Pyronemataceae (Asc) 01
Amanita battarrae Z - üldnimetust pole Amanitaceae 01
Amanita caesarea Caesari seen Amanitaceae 01
Amanita ceciliae Ussinahast Grisette Amanitaceae 01
Amanita citrina Vale surmamüts Amanitaceae 01
Amanita crocea Oranž Grisette Amanitaceae 01
Amanita ehhinotsefala Üksildane Amanita Amanitaceae 01
Amanita excelsa Halli täpiline Amanita Amanitaceae 01
Amanita fulva Tawny Grisette Amanitaceae 01
Amanita gemmata Juveelidega Amanita Amanitaceae 01
Amanita muscaria Kärbseseen Amanitaceae 01
Amanita ovoidea Habe Amanita Amanitaceae 01
Amanita pantherina Panthercap Amanitaceae 01
Amanita phalloides Surmamüts Amanitaceae 01
Amanita porfüüria Hall looritatud Amanita Amanitaceae 01
Amanita regalis Pruun kärbseseen Amanitaceae 01
Amanita rubescens Põsepuna (The) Amanitaceae 01
Amanita strobiliformis Warted Amanita Amanitaceae 01
Amanita submembranea Z - üldnimetust pole Amanitaceae 01
Amanita vaginata Grisette Amanitaceae 01
Amanita virosa Ingli hävitamine Amanitaceae 01
Ampulloclitocybe clavipes Klubi jalg Hygrophoraceae 01
Armillaria borealis Z - ühist nime pole Physalacriaceae 01
Armillaria gallica Sibulakujuline meene Physalacriaceae 01
Armillaria mellea Kallis seen Physalacriaceae 01
Armillaria ostoyae Tume mee seen Physalacriaceae 01
Armillaria tabescens Helinata meemeseen Physalacriaceae 01
Arrhenia rickenii Z - üldnimetust pole Tricholomataceae 01
Ascocoryne cylichnium Z - üldnimetus puudub Gelatinodiscaceae (Asc) 01
Ascocoryne sarkoidid Lilla Jellydisc Gelatinodiscaceae (Asc) 01
Asterophora lycoperdoides Pulbriline Piggyback Lyophyllaceae 01
Asterophora parasitica Siidine seljakott Lyophyllaceae 01
Auricularia auricula-judae Jelly Kõrv Auriculariaceae 01
Auricularia mesenterica Tripe Seen Auriculariaceae 01
Auriscalpium vulgare Kõrvaklapp Auriscalpiaceae 01
Baeospora myosura Conifercone kork Marasmiaceae 01
Basidioradulum radula Hambuline koor Schizoporaceae 01
Bisporella citrina Sidrunidisko Helotiaceae (Asc) 01
Bjerkandera adusta Suitsuklamber Meruliaceae 01
Boletopsis perplexa Must Falsebolete Bankeraceae 01
Byssomerulius corium Koorimata koor Phanerochaetaceae 01
Byssonectria fusispora Z - üldnimetust pole Pyronemataceae (Asc) 01
Byssonectria terrestris Z - üldnimetust pole Pyronemataceae (Asc) 01
Calocera sarvkest Väike Stagshorn Dacrymycetaceae 01
Calocera viscosa Kollane Stagshorn Dacrymycetaceae 01
Calocera pallidospathulata Kahvatu Stagshorn Dacrymycetaceae 01
Calocybe gambosa Püha Georgi seen Tricholomataceae 01
Cantharellus amethysteus Z - üldnimetust pole Cantharellaceae 01
Cantharellus aurora Kuldne kukeseen Cantharellaceae 01
Cantharellus cibarius Kukeseen Cantharellaceae 01
Cantharellus tubaeformis Trompet kukeseen Cantharellaceae 01
Cheilymenia fimicola Z - üldnimetust pole Pyrenomataceae (Asc) 01
Cheilymenia granulata Z - üldnimetust pole Pyrenomataceae (Asc) 01
Cheilymenia stercorea Z - üldnimetust pole Pyrenomataceae (Asc) 01
Chlorociboria aeruginascens Roheline päkapikk Helotiaceae (Asc) 01
Chlorociboria aeruginosa Türkiis Elfcup Helotiaceae (Asc) 01
Chlorophyllum rhacodes Shaggy Parasol Agaricaceae 01
Ciboria koosolek Leppekarikas Sclerotiniaceae (Asc) 01
Ciboria viridifusca Z - üldnimetust pole Sclerotiniaceae (Asc) 01
Clavaria argillacea Mooriklubi Clavariaceae 01
Clavaria fragilis Valged spindlid Clavariaceae 01
Clavaria fumosa Suitsutatud spindlid Clavariaceae 01
Clavaria zollingeri Violetne korall Clavariaceae 01
Clavariadelphus pistillaris Hiiglaslik klubi Gomphaceae 01
Clavulina cinerea Hall korall Clavulinaceae 01
Clavulina coralloides Harjaskorall Clavulinaceae 01
Clavulina rugosa Kortsus klubi Clavulinaceae 01
Clavulinopsis corniculata Niidukorall Clavariaceae 01
Clavulinopsis fusiformis Kuldsed spindlid Clavariaceae 01
Clavulinopsis laeticolor Ilus klubi Clavariaceae 01
Clavulinopsis luteoalba Aprikoosiklubi Clavariaceae 01
Clavulinopsise vihmavari Beež korall Clavariaceae 01
Clitocybe fragrans Lõhnav lehter Tricholomataceae 01
Clitocybe geotropa Troopri lehter Tricholomataceae 01
Clitocybe gibba Ühine lehter Tricholomataceae 01
Clitocybe nebularis Pilves lehter Tricholomataceae 01
Clitocybe odora Aniisilehter Tricholomataceae 01
Clitocybe phaeophthalma Kana jooksu lehter Tricholomataceae 01
Clitocybe phyllophila Härmas lehter Tricholomataceae 01
Clitocybe rivulosa Lollilehter Tricholomataceae 01
Collybia tuberosa Läätsevankel Tricholomataceae 01
Craterellus cornucopioides Sarv sarvest Cantharellaceae 01
Cuphophyllus colemannianus Röstitud vahakübar Hygrophoraceae 01
Cuphophyllus flavipes Kollase jala vahakork Hygrophoraceae 01
Cuphophyllus pratensis Niiduvaha Hygrophoraceae 01
Cuphophyllus virgineus Lumine vahakübar Hygrophoraceae 01
Cyanosporus subcaesius Sinistav sulg Fomitopsidaceae 01
Cyathus olla Põllulinnu pesa Agaricaceae 01
Cyathus striatus Lendunud linnupesa Agaricaceae 01
Cystolepiota pulverulenta Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Dacrymyces chrysospermus Apelsini želee täpp Dacrymycetaceae 01
Dacrymyces stillatus Harilik Jellyspot Dacrymycetaceae 01
Daedalea quercina Tamm Mazegill Fomitopsidaceae 01
Daedaleopsis confragosa Punastav klamber Fomitopsidaceae 01
Daedaleopsis Tricolor Z - üldnimetust pole Fomitopsidaceae 01
Delicatula integrella Z - üldnimetust pole Tricholomataceae 01
Dermoloma cuneifolium Hullunud kork Tricholomataceae 01
Exidia glandulosa Nõiavõi Auriculariaceae 01
Exidia nucleata Kristalli aju Auriculariaceae 01
Exidia plana Z - üldnimetust pole Auriculariaceae 01
Exidia recisa Amber Jelly Auriculariaceae 01
Exidia thuretiana Valge aju Auriculariaceae 01
Favolaschia calocera Oranž Porecap Mycenaceae 01
Flammulina elastica Z - üldnimetust pole Physalacriaceae 01
Flammulina velutipes Sametine säär Physalacriaceae 01
Fuscoporia ferrea Kaneel Porecrust Hymenochaetaceae 01
Fuscoporia torulosa Tufted sulg Hymenochaetaceae 01
Geopora arenicola Z - üldnimetust pole Pyrenomataceae (Asc) 01
Geopora sumneriana Seedri karikas Pyrenomataceae (Asc) 01
Gliophorus irrigatus Limased vahakapid Hygrophoraceae 01
Gliophorus laetus Heath Waxcap Hygrophoraceae 01
Gliophorus psittacinus Papagoi vahakübar Hygrophoraceae 01
Grifola frondosa Metsakana Meripilaceae 01
Guepinia helvelloides Lõhe salat Insertae sedis 01
Gymnopus androsaceus Hobusejõhk langevari Marasmiaceae 01
Gymnopus ühineb Klastriga Toughshank Marasmiaceae 01
Gymnopus dryophilus Russet Toughshank Marasmiaceae 01
Gymnopus fusipes Spindleshank Marasmiaceae 01
Gymnopus ocior Z - üldnimetust pole Marasmiaceae 01
Gymnopus peronatus Puidust villane jalg Marasmiaceae 01
Gymnosporangium clavariiforme Tulekeeled Pucciniaceae 01
Helvella atra Z - üldnimetust pole Helvellaceae (Asc) 01
Helvella crispa Valge sadul Helvellaceae (Asc) 01
Helvella elastica Elastne sadul Helvellaceae (Asc) 01
Helvella lacunosa Elfin Sadul Helvellaceae (Asc) 01
Helvella makropus Vildist sadul Helvellaceae (Asc) 01
Hericium americanum Lõvi mane Hericiaceae 01
Hericium cirrhatum Mitmetasandiline hammas Hericiaceae 01
Hericium erinaceus Habehammas Hericiaceae 01
Hydnum repandum Puidust Siil Hydnaceae 01
Hydnum rufescens Terrakota siil Hydnaceae 01
Hygrocybe acutoconica Püsiv vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe aurantiosplendens Oranž vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe cantharellus Pokaali vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe ceracea Või Vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe chlorophana Kuldne vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe coccinea Scarlet Waxcap Hygrophoraceae 01
Hygrocybe conica Mustav vahakork Hygrophoraceae 01
Hygrocybe conicoides Dune Waxcap Hygrophoraceae 01
Hygrocybe fornicata Maapealne vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe glutinipes Liimjas vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe helobia Z - üldnimetust pole Hygrophoraceae 01
Hygrocybe intermedia Kiuline vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe miniata Vermillion Waxcap Hygrophoraceae 01
Hygrocybe ovina Põsepuna vaha Hygrophoraceae 01
Hygrocybe punicea Karmiinpunane vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe quieta Õline vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe reidii Kallis vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe russocoriacea Seedripuu vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrocybe spadicea Kuupäev Waxcap Hygrophoraceae 01
Hygrocybe splendidissima Suurepärane vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrophoropsis aurantiaca Vale kukeseen Hygrophoropsidaceae 01
Hygrophoropsis rufa Z - üldnimetust pole Hygrophoropsidaceae 01
Hygrophorus chrysodon Kuldne laiguline puiduvaha Hygrophoraceae 01
Hygrophorus eburneus Elevandiluu puiduvaha Hygrophoraceae 01
Hygrophorus hedrychii Armas puuvaha Hygrophoraceae 01
Hygrophorus hypothejus Talve kuulutaja Hygrophoraceae 01
Hygrophorus latitabundus Z - üldnimetust pole Hygrophoraceae 01
Hygrophorus nemoreus Tammepuu Hygrophoraceae 01
Hymenochaete corrugata Liimikoor Hymenochaetaceae 01
Hymenochaete rubiginosa Tammekardina koor Hymenochaetaceae 01
Hypocreopsis rhododendri Sarapuu kindad Hüpokreased (Asc) 01
Hypoxylon fragiforme Pöögipuu Xylariaceae (Asc) 01
Hüpoksüloon fuscum Sarapuu puutüür Xylariaceae (Asc) 01
Hypsizygus ulmarius Elm Oyster Lyophyllaceae 01
Inonotus hispidus Shaggy sulg Hymenochaetaceae 01
Laccaria amethystina Ametüst petis Hydnangiaceae 01
Laccaria bicolor Kahevärviline petja Hydnangiaceae 01
Laccaria fraterna Gumtree petja Hydnangiaceae 01
Laccaria laccata Petja Hydnangiaceae 01
Laccaria proxima Scurfy petja Hydnangiaceae 01
Laccaria tortilis Väändunud petja Hydnangiaceae 01
Lactarius piperatus Piprane piimakübar Russulaceae 01
Lactarius vellereus Fleecy Milkcap Russulaceae 01
Laetiporus sulphureus Metsakana Polyporaceae 01
Lanzia echinophila Karvaste pähklite disko Rutstroemiaceae (Asc) 01
Lentinellus cochleatus Aniisi kukeseen Auriscalpiaceae 01
Lentinus tigrinus Tiigri saeveski Polyporaceae 01
Lensiidid betulinus Kask Mazegill Polyporaceae 01
Leotia lubrica Jellybaby Leotiaceae (Asc) 01
Lepiota clypeolaria Kilp Dapperling Agaricaceae 01
Lepiota cristata Haisev Dapperling Agaricaceae 01
Lepiota felina Kass Dapperling Agaricaceae 01
Lepiota grangei Roheline Dapperling Agaricaceae 01
Lepiota ignivolvata Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Lepiota magnispora Kollasajalg Dapperling Agaricaceae 01
Lepiota oreadiformis Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Lepista sordida Sordid Blewit Tricholomataceae 01
Leucoagaricus crystallifer Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Leucoagaricus leucothites Valge Dapperling Agaricaceae 01
Leucocoprinus badhamii Punastav Dapperling Agaricaceae 01
Leucocoprinus birnbaumii Taimepott Dapperling Agaricaceae 01
Leucocortinarius bulbiger Valge veebimüts Tricholomataceae 01
Leucopaxillus giganteus Hiidlehtrik Tricholomataceae 01
Loreleia marchantiae Liverwort Navel Insertae sedis 01
Lyophyllum connatum Valge Domecap Lyophyllaceae 01
Lyophyllum laguneb Klasterdatud Domecap Lyophyllaceae 01
Macrolepiota excoriata Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Macrolepiota mastoidea Sihuke päikesevari Agaricaceae 01
Macrolepiota phaeodisca Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Macrolepiota procera Päikesevari Agaricaceae 01
Marasmiellus ramealis Oks langevari Marasmiaceae 01
Marasmius bulliardii Z - üldnimetust pole Marasmiaceae 01
Marasmius hudsonii Holly langevari Marasmiaceae 01
Marasmius oreades Haldjasrõngas Champignon Marasmiaceae 01
Marasmius rotula Kaelusega langevari Marasmiaceae 01
Marasmius wynneae Pärlmutter langevari Marasmiaceae 01
Megacollybia platyphylla Valgekirju säär Tricholomataceae 01
Meripilus giganteus Hiiglaslik polüpoor Meripilaceae 01
Microglossum olivaceum Oliivkõrvakeel Leotiaceae (Asc) 01
Microglossum pratense Z - üldnimetust pole Leotiaceae (Asc) 01
Mitrula paludosa Raba majakas Helotiaceae (Asc) 01
Mollisia cinerea Harilik hall disko Dermateaceae (Asc) 01
Mycena abramsii Z - üldnimetust pole Mycenaceae 01
Mycena acicula Oranž kapuuts Mycenaceae 01
Mycena adonis Scarlet kapott Mycenaceae 01
Mycena aetites Räpane kapott Mycenaceae 01
Mycena arcangeliana Ingli kapott Mycenaceae 01
Mycena crocata Saffrondropi kapott Mycenaceae 01
Mycena epipterygia Kollase jalaga kapot Mycenaceae 01
Mycena flavescens Z - üldnimetust pole Mycenaceae 01
Mycena flavoalba Elevandiluust kapuuts Mycenaceae 01
Mycena galericulata Ühine kapott Mycenaceae 01
Mycena galopus Lüpsikott Mycenaceae 01
Mycena hematopus Burgundydropi kapott Mycenaceae 01
Mycena inclinata Klastriga kapott Mycenaceae 01
Mycena megaspora Mootori kapott juurdub Mycenaceae 01
Mycena pelianthina Blackedge kapott Mycenaceae 01
Mycena polygramma Soonega kapott Mycenaceae 01
Mycena pura Sireli kapuuts Mycenaceae 01
Mycena rosea Rosy Bonnet Mycenaceae 01
Mycena vitilis Kapoti klõpsimine Mycenaceae 01
Neobulgaria pura Pöögi Jellydisc Helotiaceae (Asc) 01
Neolentinus lepideus Rongi purustaja Polyporaceae 01
Nidularia deformis Hernekujuline linnupesa Agaricaceae 01
Omphalotus illudens Jack o 'Lantern Marasmiaceae 01
Omphalotus olearius Z - üldnimetust pole Marasmiaceae 01
Otidea bufonia Kärnkonna kõrv Pyronemataceae (Asc) 01
Otidea onotica Jänese kõrv Pyronemataceae (Asc) 01
Oudemansiella mucida Portselanist seen Marasmiaceae 01
Panellus stipticus Mõru Oysterling Mycenaceae 01
Panus conchatus Sirel Oysterling Polyporaceae 01
Panus rudis Z - üldnimetust pole Polyporaceae 01
Peziza ammophila Luite karikas Pezizaceae (Asc) 01
Peziza arvernensis Z - üldnimetust pole Pezizaceae (Asc) 01
Peziza badia Bay Cup Pezizaceae (Asc) 01
Peziza mikropuss Z - üldnimetust pole Pezizaceae (Asc) 01
Peziza violacea Z - üldnimetust pole Pezizaceae (Asc) 01
Phellinus igniarius Paju sulg Hymenochaetaceae 01
Phellinus populicola Z - üldnimetust pole Hymenochaetaceae 01
Phellodon melaleucus Hall Hammas Bankeraceae 01
Phellodon niger Must hammas Bankeraceae 01
Phlebia radiata Kortsus koor Meruliaceae 01
Phlebia tremellosa Jelly Rot Meruliaceae 01
Piptoporus betulinus Kase polüpoor Fomitopsidaceae 01
Pleurocybella pudrud Ingli tiivad Marasmiaceae 01
Polyporus brumalis Talvine polüpoor Polyporaceae 01
Polyporus ciliatus Fringed Polypore Polyporaceae 01
Polyporus durus Bay Polypore Polyporaceae 01
Polyporus leptocephalus Mustjalgsus Polypore Polyporaceae 01
Polyporus squamosus Dryadi sadul Polyporaceae 01
Polyporus tuberaster Mugulakas polüpoor Polyporaceae 01
Polyporus umbellatus Vihmavari Polypore Polyporaceae 01
Porpolomopsis calyptriformis Roosa vahakübar Hygrophoraceae 01
Postia caesia Okaspuu sinistav sulg Fomitopsidaceae 01
Postia platsenta Z - üldnimetust pole Fomitopsidaceae 01
Postia stiptica Mõru sulg Fomitopsidaceae 01
Psdeudoinonotus dryadeus Tammeklamber Hymenochaetaceae 01
Pseudoclitocybe cyathiformis Pokaal Tricholomataceae 01
Pseudohydnum gelatinosum Jelly Hammas Insertae sedis 01
Pycnoporus cinnabarinus Cinnabari sulg Polyporaceae 01
Ramariopsis subtilis Z - üldnimetust pole Clavariaceae 01
Rhytisma acerinum Sycamore Tarspot Rhytismataceae (Asc) 01
Rugosomyces carneus Roosa Domecap Lyophyllaceae 01
Russula atropurpurea Lilla Brittlegill Russulaceae 01
Russula aurora Koit Brittlegill Russulaceae 01
Russula tsüanoksantha Söepõleti Russulaceae 01
Russula delica Piim Valge Brittlegill Russulaceae 01
Russula densifolia Rahvarohke Brittlegill Russulaceae 01
Russula farinipes Z - üldnimetust pole Russulaceae 01
Russula fragilis Habras Brittlegill Russulaceae 01
Russula nigricans Mustav Brittlegill Russulaceae 01
Russula nobilis Pöögipuust haige Russulaceae 01
Russula queletii Puuviljane Brittlegill Russulaceae 01
Russula vesca Flirt Russulaceae 01
Sarcomyxa serotina Oliiv Oysterling Marasmiaceae 01
Sarcoscypha austriaca Scarlet Elfcup Sarcoscyphaceae (Asc) 01
Sarcoscypha coccinea Ruby Elfcup Sarcoscyphaceae (Asc) 01
Schizophyllum commune Split Gill Schizophyllaceae 01
Scutellinia mirabilis Z - üldnimetust pole Pyronemataceae (Asc) 01
Scutellinia scutellata Harilik ripsmed Pyronemataceae (Asc) 01
Scutellinia trechispora Z - üldnimetust pole Pyronemataceae (Asc) 01
Skeletocutis nivea Sarapuu sulg Polyporaceae 01
Sparassis crispa Puidust lillkapsas Sparassidaceae 01
Sparassis spathulata Z - üldnimetust pole Sparassidaceae 01
Spathularia flavida Kollane ventilaator Cudoniaceae (Asc) 01
Spinellus fusiger Kapoti vorm Mucoraceae (Zyg) 01
Squamanita paradoxa Puuderkapsas kägistaja Tricholomataceae 01
Steccherinum ochraceum Z - üldnimetust pole Meruliaceae 01
Stereum hirsutum Karvane kardinakoor Stereaceae 01
Stereum rameale Z - üldnimetust pole Stereaceae 01
Stereum rugosum Laialeheline veritsev koor Stereaceae 01
Stereum subtomentosum Kollaseks muutuv kardinakoor Stereaceae 01
Tarzetta catinus Suurte hammastega karikas Pyronemataceae (Asc) 01
Tarzetta cupularis Hambuline karikas Pyronemataceae (Asc) 01
Terana caerulea Koobalti koor Phanerochaetaceae 01
Trametes gibbosa Kontsuline konks Polyporaceae 01
Trametes hirsuta Karvane sulg Polyporaceae 01
Trametes ochracea Z - üldnimetust pole Polyporaceae 01
Trametes pubescens Z - üldnimetust pole Polyporaceae 01
Trametes suaveolens Lõhnav klamber Polyporaceae 01
Trametes versicolor Turkeytail Polyporaceae 01
Tremella aurantia Z - üldnimetust pole Tremellaceae 01
Tremella foliacea Lehtne aju Tremellaceae 01
Tremella mesenterica Kollane aju Tremellaceae 01
Trichaptum abietinum Purplepore'i klamber Polyporaceae 01
Trichoderma viride Z - üldnimetust pole Hüpokreased (Asc) 01
Tricholoma acerbum Kibe rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma album Valge rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma atrosquammosum Tume skaalaga rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma cingulatum Köidetud rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma columbetta Sinilaigu rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma equestre Kollane rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma focale Saapa rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma fulvum Kaserüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma pardinum Z - üldnimetust pole Tricholomataceae 01
Tricholoma portentosum Coalman Tricholomataceae 01
Tricholoma saponaceum Seebirüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma scalpturatum Kollane rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma sciodes Pöögirüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma sejunctum Pettev rüütel Tricholomataceae 01
Trihholooma staadiumid Püstirüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma sulphureum Väävelrüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma terreum Hall rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma ustale Põlenud rüütel Tricholomataceae 01
Tricholoma virgatum Ashen Knight Tricholomataceae 01
Tricholomopsis decora Ploomid ja kreem Tricholomataceae 01
Tricholomopsis rutilans Ploomid ja vanillikaste Tricholomataceae 01
Typhula fistulosa Toruklubi Typhulaceae 01
Typhula juncea Sihvakas klubi Typhulaceae 01
Abortiporus biennis Z - üldnimetust pole Meruliaceae 02
Claviceps purpurea Ergot Clavicipitaceae (Asc) 02
Cordyceps capitata Trummipulk Trühvliklubi Cordycipitaceae (Asc) 02
Cordyceps militaris Scarlet Catterpillarclub Cordycipitaceae (Asc) 02
Crucibulum laeve Harilik linnupesa Agaricaceae 02
Cystoderma amianthinum Mullane pulbriline kübar Agaricaceae 02
Cystoderma jasonis Männi pulber Agaricaceae 02
Cystoderma simulatum Z - üldnimetust pole Agaricaceae 02
Dichomitus campestris Z - üldnimetust pole Polyporaceae 02
Disciotis venosa Bleach Cup Morchellaceae (Asc) 02
Echinoderma echinaceum Z - üldnimetust pole Agaricaceae 02
Fomes fomentarius Kana seen Polyporaceae 02
Fomitopsis pinicola Punase ribaga klamber Fomitopsidaceae 02
Gyromitra esculenta Vale Morel Morchellaceae (Asc) 02
Gyroporus cyanescens Rukkilille Bolete Gyroporaceae 02
Heterobasidion annosum Juuremädanik Bondarzewiaceae 02
Inonotose raadius Lepa sulg Hymenochaetaceae 02
Lactarius aurantiacus Oranž piimakübar Russulaceae 02
Lactarius atsoniidid Z - üldnimetust pole Russulaceae 02
Lactarius blennius Pöögipiim Russulaceae 02
Lactarius camphoratus Karri piimakübar Russulaceae 02
Lactarius glükiosmus Kookospiim Russulaceae 02
Lactarius hepaticus Maks Piimakübar Russulaceae 02
Lactarius pubescens Habe piimakübar Russulaceae 02
Lactarius pyrogalus Tuline piimakübar Russulaceae 02
Lactarius repraesentaneus Kollane habemega piimakübar Russulaceae 02
Lactarius scrobiculatus Tähniline piimakübar Russulaceae 02
Lactarius serifluus Vesine piimakübar Russulaceae 02
Lactarius torminosus Villane piimakübar Russulaceae 02
Lactarius uvidus Shiner Russulaceae 02
Lactarius vietus Hall piimakübar Russulaceae 02
Lepista flaccida Tawny lehter Tricholomataceae 02
Lepista irina Lilleline Blewit Tricholomataceae 02
Melanoleuca cinereifolia Dune Cavalier Tricholomataceae 02
Melanoleuca cognata Kevadkavaler Tricholomataceae 02
Melanoleuca grammopodia Sooniline kavaler Tricholomataceae 02
Melanoleuca melaleuca Kiilas rüütel Tricholomataceae 02
Melanoleuca polioleuca Ühine kavaler Tricholomataceae 02
Melanoleuca verrucipes Warty kavaler Tricholomataceae 02
Morchella elata Must Morel Morchellaceae (Asc) 02
Morchella esculenta Morel Morchellaceae (Asc) 02
Mutinus caninus Koer Stinkhorn Phallaceae 02
Phaeolus schweinitzii Dyeri Mazegill Fomitopsidaceae 02
Phallus hadriani Liiv Stinkhorn Phallaceae 02
Phallus impudicus Haisuhorn Phallaceae 02
Phallus mitmevärviline Kollane pruudiloor Stinkhorn Phallaceae 02
Phallus rubicundus Z - üldnimetust pole Phallaceae 02
Pleurotus cornucopiae Oste hargnemine Pleurotaceae 02
Pleurotus dryinus Looritatud auster Pleurotaceae 02
Pleurotus ostreatus Austerseen Pleurotaceae 02
Ramaria abietina Z - üldnimetust pole Gomphaceae 02
Ramaria botrytis Rosso Coral Gomphaceae 02
Ramaria flaccida Z - üldnimetust pole Gomphaceae 02
Rhizopogon luteolus Kollane valetrühvel Rhizopogonaceae 02
Rhodocollybia butyracea Võikork Marasmiaceae 02
Rhodocollybia maculata Kirju Toughshank Marasmiaceae 02
Russula aeruginea Roheline Brittlegill Russulaceae 02
Russula caerulea Küpros Brittlegill Russulaceae 02
Russula kloriidid Sinine bänd Brittlegill Russulaceae 02
Russula emetica Haige Russulaceae 02
Russula fellea Geranium Brittlegill Russulaceae 02
Russula loote Haisev Brittlegill Russulaceae 02
Russula gracillima Sihuke Brittlegilll Russulaceae 02
Russula grata Mõru mandel Brittlegilll Russulaceae 02
Russula illota Laiguline Britlegill Russulaceae 02
Russula ionochlora Oilslick Britlegill Russulaceae 02
Russula ochroleuca Ocher Brittlegill Russulaceae 02
Russula paludosa Hintapink Russulaceae 02
Russula parazurea Pulbriline Brittlegill Russulaceae 02
Russula praetervisa Z - üldnimetust pole Russulaceae 02
Russula rosea Rosy Brittlegill Russulaceae 02
Russula rutila Ruddy Brittlegill Russulaceae 02
Russula sanguinaria Verine Brittlegill Russulaceae 02
Russula sardonia Priimula Brittlegill Russulaceae 02
Russula virescens Roheline lõhki Brittlegill Russulaceae 02
Russula xerampelina Krabi Brittlegill Russulaceae 02
Mugul aestivum Suvine trühvel Tuberaceae (Asc) 02
Mugul magnatum Valge trühvel Tuberaceae (Asc) 02
Mugul melanosporum Perigordi trühvel Tuberaceae (Asc) 02
Xerula radicata Juurevars Physalacriaceae 02
Crepidotus applanatus Korter Oysterling Inocybaceae 03
Crepidotus calolepsis Z - üldnimetust pole Inocybaceae 03
Crepidotus cesatii Ümmargune Oysterling Inocybaceae 03
Crepidotus epibryus Rohu Oysterling Inocybaceae 03
Crepidotus mollis Oysterlingi koorimine Inocybaceae 03
Crepidotus variabilis Muutuv Oysterling Inocybaceae 03
Lactarius pallidus Kahvatu piimakübar Russulaceae 03
Leccinum aurantiacum Oranž tamm Bolete Boletaceae 03
Leccinum crocipodium Safran Bolete Boletaceae 03
Leccinum cyaneobasileucum Z - üldnimetust pole Boletaceae 03
Leccinum holopus Kummitus Bolete Boletaceae 03
Leccinum variicolor Laiguline Bolete Boletaceae 03
Leccinum versipelle Oranž kask Bolete Boletaceae 03
Paxillus involutus Pruun Rollrim Paxillaceae 03
Paxillus obscurisporus Z - üldnimetust pole Paxillaceae 03
Paxillus olivellus Z - üldnimetust pole Paxillaceae 03
Phaeolepiota aurea Kuldne Bootleg Agaricaceae 03
Ramaria flava Z - üldnimetust pole Gomphaceae 03
Ramaria formosa Lõhe korall Gomphaceae 03
Ramaria stricta Püstine korall Gomphaceae 03
Russula aurea Kullatud Brittlegill Russulaceae 03
Russula claroflava Kollane soo Brittlegill Russulaceae 03
Russula cuprea Z - üldnimetust pole Russulaceae 03
Suillus bovinus Veiste Bolete Suillaceae 03
Suillus cavipes Õõnes Bolete Suillaceae 03
Suillus collinitus Z - üldnimetust pole Suillaceae 03
Suillus granulatus Nutt Bolete Suillaceae 03
Suillus grevillei Lehis Bolete Suillaceae 03
Suillus luteus Libe Jack Suillaceae 03
Suillus placidus Libe Valge Bolete Suillaceae 03
Suillus variegatus Kirju Bolete Suillaceae 03
Suillus viscidus Kleepuv Bolete Suillaceae 03
Lactarius chrysorrheus Kollane piimakübar Russulaceae 04
Lactarius deliciosus Safranipiim Russulaceae 04
Lactarius heidutus Vale safranipiim Russulaceae 04
Lactarius fulvissimus Tawny Milkcap Russulaceae 04
Lactarius quietus Oakbug Milkcap Russulaceae 04
Lactarius rufus Rufous Milkcap Russulaceae 04
Lactarius subdulcis Kerge piimakübar Russulaceae 04
Lactarius tabidus Kask Piimakübar Russulaceae 04
Lactarius turpis Kole piimakübar Russulaceae 04
Clitocella popinalis Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Clitopilus prunulus Miller (The) Entolomataceae 05
Entoloma atromadidum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma bloxamii Suur sinine Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma caeruleum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma cetratum Kallis Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma chalybaeum Indigo Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma clypeatum Kilp Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma conferendum Täht Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma griseocyaneum Viltitud Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma incanum Hiireke Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma lampropus Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma lucidum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma madidum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma mougeotii Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma nitidum Mänd Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma papillatum Papillaat Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma pleopodium Aromaatne Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma porphyrophaeum Lilla Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma prunuloides Mealy Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma rhodopolium Puit Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma saepium Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma sericellum Kreem Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma sericeum Siidine Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma serrulatum Sinine serv Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma sinuatum Ere Pinkgill Entolomataceae 05
Entoloma vernum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Fistulina hepatica Beefsteak Fungus Fistulinaceae 05
Lepista multiformis Z - üldnimetust pole Tricholomataceae 05
Lepista nuda Puit Blewit Tricholomataceae 05
Lepista saeva Põld Blewit Tricholomataceae 05
Pluteus atromarginatus Blackedge Shield Pluteaceae 05
Pluteus aurantiorugosus Z - üldnimetust pole Pluteaceae 05
Pluteus cervinus Hirvekilp Pluteaceae 05
Pluteus chrysophaeu s Kollane kilp Pluteaceae 05
Pluteus ephebeus Tahmlik kilp Pluteaceae 05
Pluteus leoninus Lõvikilp Pluteaceae 05
Pluteus phlebophorus Kortsus kilp Pluteaceae 05
Pluteus podospileus Z - üldnimetust pole Pluteaceae 05
Pluteus romellii Kuldlehtede kilp Pluteaceae 05
Pluteus salicinus Pajukilp Pluteaceae 05
Pluteus umbrosus Sametkilp Pluteaceae 05
Rhodocybe gemina Tan Pinkgill Entolomataceae 05
Rhodotus palmatus Kortsus virsik Physalacriaceae 05
Volvariella bombycina Siidine Rosegill Pluteaceae 05
Volvariella surrecta Seljas Rosegill Pluteaceae 05
Volvopluteus gloiocephalus Stubble Rosegill Pluteaceae 05
Macrocystidia cucumis Kurgi kork Marasmiaceae 06
Tulostoma brumale Talvine varipall Agaricaceae 06
Tylopilus felleus Kibe Bolete Boletaceae 06
Aseroe rubra Meritähne seen Phallaceae 07
Puravik (Boletus aereus) Pronks Bolete Boletaceae 07
Puravik Cep või Penny Bun Boletaceae 07
Puravik (Boletus reticulatus) Suvine Bolete Boletaceae 07
Puravik subtomentosus Suede Bolete Boletaceae 07
Butyriboletus fechtneri Kahvatu Bolete Boletaceae 07
Butyriboletus regius Kuninglik Bolete Boletaceae 07
Caloboletus radicans Bolete juurdumine Boletaceae 07
Calvatia gigantea Hiiglaslik kukepall Agaricaceae 07
Chalciporus piperatus Piprane Bolete Boletaceae 07
Clathrus archeri Kuradisõrmed Phallaceae 07
Clathrus ruber Punane puur Phallaceae 07
Colus pusillus Vähipott Stinkhorn Phallaceae 07
Cyanoboletus pulverulentus Mustav Bolete Boletaceae 07
Hemileccinum impolitum Jood Bolete Boletaceae 07
Hortiboletus engelii Z - üldnimetust pole Boletaceae 07
Hortiboletus rubellus Ruby Bolete Boletaceae 07
Pseudoboletus parasiticus Parasiitne Bolete Boletaceae 07
Imleria badia Bolete laht Boletaceae 07
Leccinum pseudoscabrum Sarapuu Bolete Boletaceae 07
Leccinum scabrum Kask Bolete Boletaceae 07
Neoboletus luridiformis Scarletina Bolete Boletaceae 07
Pseudoboletus parasiticus Parasiitne Bolete Physalacriaceae 07
Rubinoboletus rubinus Karmiinpunane Bolete Boletaceae 07
Rubroboletus satanas Kuradi Bolete Boletaceae 07
Suillellus luridus Lurid Bolete Boletaceae 07
Suillellus luridus Lurid Bolete Boletaceae 07
Suillellus queletii Bolete petmine Boletaceae 07
Xerocomellus chrysenteron Punane lõhenev Bolete Boletaceae 07
Xerocomellus cisalpinus Z - üldnimetust pole Boletaceae 07
Xerocomellus porosporus Sepia Bolete Boletaceae 07
Xerocomellus pruinatus Matt Bolete Boletaceae 07
Battarrea phalloides Liivane Stiltball Agaricaceae 08
Bolbitius titubans Kollane välimüts Bolbitiaceae 08
Conocybe apala Piimakübar Bolbitiaceae 08
Conocybe pubescens Z - üldnimetust pole Bolbitiaceae 08
Conocybe tenera Z - üldnimetust pole Bolbitiaceae 08
Cortinarius alboviolaceus Pärliline veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius anomalus Muutuv veebikaart Cortinariaceae 08
Cortinarius anthracinus Z - üldnimetust pole Cortinariaceae 08
Cortinarius armillatus Punase ribaga veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius bolaris Kohev veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius caerulescens Mealy Bigfoot veebikaart Cortinariaceae 08
Cortinarius camphoratus Goatcheese veebikaart Cortinariaceae 08
Cortinarius caperatus Mustlane (The) Cortinariaceae 08
Cortinarius cinnamomeus Kaneeli veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius collinitus Sinise vööga veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius croceus Safrani veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius decipiens Sepia veebikaart Cortinariaceae 08
Cortinarius delibutus Kollane veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius paindub Pelargoniumi veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius hemitrichus Härmas veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius hinnuleus Maapealne veebikaart Cortinariaceae 08
Cortinarius mucifluoides Lilla sukaga veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius lima Oranž veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius orellanus Narri veebikaart Cortinariaceae 08
Cortinarius praestans Koljati veebikaart Cortinariaceae 08
Cortinarius purpurascens Verevalumite veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius rubellus Surmav veebikaart Cortinariaceae 08
Cortinarius sanguineus Verine veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius saturninus Z - üldnimetust pole Cortinariaceae 08
Cortinarius semisanguineus Üllatus Veebikaabel Cortinariaceae 08
Cortinarius torvus Sukk veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius triumfanid Kase veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius trivialis Köidetud veebimüts Cortinariaceae 08
Cortinarius uliginosus Soo veebikaart Cortinariaceae 08
Cortinarius violaceus Violetne veebimüts Cortinariaceae 08
Gymnopilus decipiens Z - üldnimetust pole Strophariaceae 08
Gymnopilus dilepis Magenta Rustgill Strophariaceae 08
Gymnopilus junonius Suurejooneline Rustgill Strophariaceae 08
Gymnopilus penetrans Harilik roostevill Strophariaceae 08
Gymnopilus sapineus Koorev Rustgill Strophariaceae 08
Kuehneromyces mutabilis Ümbrisega Woodtuft Strophariaceae 08
Naucoria scolecina Z - üldnimetust pole Strophariaceae 08
Agrocybe molesta Habemega põldmägi Strophariaceae 09
Agrocybe pediades Harilik põllukübar Strophariaceae 09
Agrocybe praecox Kevadine väljak Strophariaceae 09
Agrocybe rivulosa Kortsus põllumägi Strophariaceae 09
Buchwaldoboletus lignicola Puit Bolete Boletaceae 09
Caloboletus calopus Mõru pöök Bolete Boletaceae 09
Coltricia perennis Tiigrisilm Hymenochaetaceae 09
Flammulaster muricatus Z - üldnimetust pole Inocybaceae 09
Galerina graminea Turfikell Strophariaceae 09
Galerina heimansii Z - üldnimetust pole Strophariaceae 09
Galerina marginata Matusekell Strophariaceae 09
Galerina paludosa Raba kell Strophariaceae 09
Galerina pumila Päkapikukell Strophariaceae 09
Ganoderma applanatum Kunstniku sulg Ganodermataceae 09
Ganoderma australe Lõuna sulg Ganodermataceae 09
Ganoderma carnosum Z - üldnimetust pole Ganodermataceae 09
Ganoderma lucidum Lakitud klamber Ganodermataceae 09
Ganoderma pfeifferi Mesilasvaha klamber Ganodermataceae 09
Ganoderma resinaceum Z - üldnimetust pole Ganodermataceae 09
Geoglossum cookeanum Z - üldnimetust pole Geoglossaceae 09
Hebeloma crustuliniforme Mürk Strophariaceae 09
Hebeloma mesophaeum Looritatud mürk Strophariaceae 09
Hebeloma sinapizans Mõru mürk Strophariaceae 09
Hydnellum concrescens Tsooniga hammas Bankeraceae 09
Hydnellum peckii Kuradihammas Bankeraceae 09
Hydnellum scrobiculatum Ridged Hammas Bankeraceae 09
Inocybe erubescens Surmav fibrecap Inocybaceae 09
Inocybe geophylla Valge kiudkorgiga Inocybaceae 09
Inocybe geophylla var. sirel Lilla fibrecap Inocybaceae 09
Inocybe pusio Z - üldnimetust pole Inocybaceae 09
Inocybe rimosa Rebenenud fibrecap Inocybaceae 09
Inocybe sindonia Beež kiudkorgiga Inocybaceae 09
Inocybe stellatospora Villane kiudkorg Inocybaceae 09
Pholiota adiposa Z - üldnimetust pole Strophariaceae 09
Pholiota alnicola Lepp Scalycap Strophariaceae 09
Pholiota aurivella Kuldne Scalycap Strophariaceae 09
Pholiota leegid Leegitsev Scalycap Strophariaceae 09
Pholiota gummosa Kleepuv Scalycap Strophariaceae 09
Pholiota lubrica Z - üldnimetust pole Strophariaceae 09
Pholiota squarrosa Shaggy Scalycap Strophariaceae 09
Pisolithus arrhizus Värvipall Sclerodermataceae 09
Sarcodon scabrosus Mõru hammas Bankeraceae 09
Sarcodon squamosus Kihiline hammas Bankeraceae 09
Tapinella atrotomentosa Samet Rollrim Tapinellaceae 09
Tapinella panuoides Auster Rollrim Tapinellaceae 09
Trichoglossum hirsutum Karvane kõrvakeel Geoglossaceae 09
Tubaria conspersa Vilditud Twiglet Inocybaceae 09
Tubaria dispersa Sarapuu Twiglet Inocybaceae 09
Tubaria furfuracea Scurfy Twiglet Inocybaceae 09
Agaricus arvensis Hobuse seen Agaricaceae 10
Agaricus augustus Prints (The) Agaricaceae 10
Agaricus bernardii Soolane seen Agaricaceae 10
Agaricus bisporus Kommertslik nööpseen Agaricaceae 10
Agaricus bitorquis Sillutise seen Agaricaceae 10
Agaricus bohusii Medusa seen Agaricaceae 10
Agaricus campestris Põldseen Agaricaceae 10
Agaricus comtulus Mini seen Agaricaceae 10
Agaricus devoniensis Z - üldnimetust pole Agaricaceae 10
Agaricus dulcidulus Roosiline puuseent Agaricaceae 10
Agaricus impudicus Tuftitud puuseent Agaricaceae 10
Agaricus moelleri Tindine seen Agaricaceae 10
Agaricus osecanus Z - üldnimetust pole Agaricaceae 10
Agaricus porphyrocephalus Z - üldnimetust pole Agaricaceae 10
Agaricus subperonatus Z - üldnimetust pole Agaricaceae 10
Agaricus sylvicola Puuseent Agaricaceae 10
Agaricus sylvaticus Punastav puuseent Agaricaceae 10
Agaricus urinascens Makroseen Agaricaceae 10
Agaricus xanthodermus Kollane plekk Agaricaceae 10
Astraeus hygrometricus Baromeeter Earthstar Diplocystidiaceae 10
Bovista plumbea Hall puffball Agaricaceae 10
Cyclocybe cylindracea Papli põldkann Strophariaceae 10
Cyclocybe erebia Tume välimüts Strophariaceae 10
Geastrum coronatum Kroonitud Earthstar Geastraceae 10
Geastrum elegans Elegantne Earthstar Geastraceae 10
Geastrum fimbriatum Istuv Earthstar Geastraceae 10
Geastrum floriforme Daisy Earthstar Geastraceae 10
Geastrum fornicatum Kaarjas Earthstar Geastraceae 10
Geastrum pectinatum Nokaalne Earthstar Geastraceae 10
Geastrum schmidelii Kääbus Earthstar Geastraceae 10
Geastrum striatum Vöötatud Earthstar Geastraceae 10
Geastrumi tripleks Kaelusega Earthstar Geastraceae 10
Gomphidius glutinosus Slima Spike Gomphidiaceae 10
Lycoperdon lividum Rohumaade kukepall Agaricaceae 10
Lycoperdon mammiforme Helbeline Puffball Agaricaceae 10
Lycoperdon nigrescens Hämar puffball Agaricaceae 10
Lycoperdon perlatum Harilik puffball Agaricaceae 10
Lycoperdon pratense Niidukõrvits Agaricaceae 10
Lycoperdon pyriforme Kännu Puffball Agaricaceae 10
Lycoperdon utriforme Mosaiikpuhmakas Agaricaceae 10
Meottomyces dissimulans Z - üldnimetust pole Strophariaceae 10
Myriostoma coliforme Piprapott Geastraceae 10
Panaeolina foenisecii Pruun Mottlegill Bolbitiaceae 10
Scleroderma areolatum Leopardi maapall Sclerodermataceae 10
Scleroderma citrinum Ühine maapall Sclerodermataceae 10
Scleroderma verrucosum Kooriline mullapall Sclerodermataceae 10
Elaphomyces granulatus Valetrühvel Elaphomycetaceae (Asc) 11
Gomphidius roseus Roosiline piik Gomphidiaceae 11
Hypholoma capnoides Okaspuu tuft Strophariaceae 11
Hypholoma fasciculare Vääveltuft Strophariaceae 11
Hypholoma lateritium Telliskivi Tuft Strophariaceae 11
Hypholoma marginatum Ussinahast Brownie Strophariaceae 11
Leratiomyces ceres Redleadi ümarpea Strophariaceae 11
Leratiomyces squamosus Sihvakas ümarpea Strophariaceae 11
Lycoperdon echinatum Spiny Puffball Agaricaceae 11
Lycoperdon excipuliforme Pestle Puffball Agaricaceae 11
Psilocybe cyanescens Blueleg Brownie Strophariaceae 11
Psilocybe semilanceata Maagiline seen Strophariaceae 11
Stropharia aeruginosa Verdigrise ümmargune pea Strophariaceae 11
Stropharia caerulea Sinine ümmargune pea Strophariaceae 11
Stropharia coronilla Garlandi ümmargune pea Strophariaceae 11
Stropharia hornemannii Okaspuu ümarpea Strophariaceae 11
Stropharia pseudocyanea Piprane ümarpea Strophariaceae 11
Stropharia rugosoannulata Veini ümarpea Strophariaceae 11
Stropharia semiglobata Sõnniku ümmargune pea Strophariaceae 11
Thelephora penicillata Z - üldnimetust pole Thelephoraceae 11
Thelephora terrestris Maafänn Thelephoraceae 11
Tylopilus porphyrosporus Hämar Bolete Boletaceae 11
Bulgaaria uurijad Must bulgaar Bulgaaria (Asc) 12
Chroogomphus fulmineus Z - üldnimetust pole Gomphidiaceae 12
Chroogomphus rutilus Vasknokk Gomphidiaceae 12
Coprinellus disseminatus Haldjas Inkcap Psathyrellaceae 12
Coprinellus domesticus Firerugi tindikork Psathyrellaceae 12
Coprinellus heptemerus Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinellus impatiens Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinellus micaceus Sädelev tindikork Psathyrellaceae 12
Coprinellus xanthothrix Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinopsis atramentaria Harilik tindikork Psathyrellaceae 12
Coprinopsis lagopus Jänesejalg Inkcap Psathyrellaceae 12
Coprinopsis martinii Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinopsis nivea Lumine tindikork Psathyrellaceae 12
Coprinopsis picacea Harakas Inkcap Psathyrellaceae 12
Coprinopsis stercorea Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinopsis xenobia Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinus comatus Shaggy Inkcap Agaricaceae 12
Coprinus sterquilinus Midden Inkcap Agaricaceae 12
Daldinia concentrica Kuningas Alfredi koogid Xylariaceae (Asc) 12
Daldinia fissa Z - üldnimetust pole Xylariaceae (Asc) 12
Kretzschmaria deusta Rabe tuhk Xylariaceae 12
Lacrymaria lacrymabunda Nutune lesk Psathyrellaceae 12
Nectria cinnabarina Korallilaik Nectriaceae (Asc) 12
Panaeolus fimicola Turf Mottlegill Bolbitiaceae 12
Panaeolus papilionaceus Alusseelik Mottlegill Bolbitiaceae 12
Panaeolus semiovatus Munapea Mottlegill Bolbitiaceae 12
Parasola aurikoom Kullakarvaline tindikork Psathyrellaceae 12
Parasola conopilus Kooniline Brittlestem Psathyrellaceae 12
Parasola leiocephala Kiilas tint Psathyrellaceae 12
Parasola plicatilis Plisseeritud Inkcap Psathyrellaceae 12
Poronia punctata Küünte seen Xylariaceae (Asc) 12
Psathyrella ammophila Dune Brittlestem Psathyrellaceae 12
Psathyrella bipellis Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Psathyrella candolleana Kahvatu Brittlestem Psathyrellaceae 12
Psathyrella laevissima Sihuke känd Brittlestem Psathyrellaceae 12
Psathyrella multipedata Rühmitatud Brittlestem Psathyrellaceae 12
Psathyrella piluliformis Harilik känd Brittlestem Psathyrellaceae 12
Strobilomyces strobilaceus Metsamees Boletaceae 12
Xylaria carpophila Pöögimassist küünlajalg Xylariaceae (Asc) 12
Xylaria hüpoksüloon Küünla-seene Xylariaceae (Asc) 12
Xylaria polymorpha Surnud mehe sõrmed Xylariaceae (Asc) 12

Lehe ülaosa ...


Kui leiate, et see teave on kasulik, leiate kindlasti, et ka meie Pat O'Reilly raamat „ Fascinated Fungi” on väga kasulik. Spetsiaalse soodushinnaga autori allkirjaga kõvakaanelised koopiad on saadaval siin ...

Teised loodusraamatud ettevõttelt First Nature ...