Seened Suurbritannia Suurbritannia, Euroopa: ID-seened, kärbseseene identifitseerimisnimed

Liigiloetelu - mitmekesisus - ökoloogia - tuvastamisjuhend - söödavad seened - mürgised seened - seente kasutusviisid - teadusseente Colus hirudinosus Päikesevarjud - Macrolepiota procera Kollane sookurg - Calocera viscosa Agaricus bisporus, basidia Fairy Inkcap - Coprinellus disseminatus Kärbseseen - Amanita muscaria Aleuria aurantia parafüüsid Kukeseen - Cantharellus cibarius Tulostoma brumale Violetne veebimüts - Cortinarius violaceustuvastamine - pildigaleriid
  • Agaricaceae - tõelised seened jne
  • Amanitaceae - Amanita ja liitlased
  • Ascomycetes - karikas ja kolbseened
  • Bolbitiaceae - välimütsid ja liitlased
  • Boletales - Boletes ja liitlased
  • Sulg ja koorikseened
  • Cantharellales
  • Clavariaceae
  • Cortinariaceae - veebikaardid
  • Dacrymycetaceae
  • Entolomataceae - roosikad ja liitlased
  • Gasteromütseedid - kukeseened jne
  • Heterobasidiomütseedid - tarretiseseened
  • Hygrophoraceae - vahakorkid ja puiduvahad
  • Inocybaceae - kiudkorgid ja liitlased
  • Lyophyllaceae - Domecaps ja liitlased
  • Marasmiaceae - langevarjud ja liitlased
  • Mycenaceae - kapotid ja liitlased
  • Pleurotaceae - austrid ja liitlased
  • Pluteaceae
  • Psathyrellaceae - Brittlestemid ja liitlased
  • Russulaceae - piimakorkid ja brittlegillid
  • Strophariaceae - saledad mütsid ja liitlased
  • Tricholomataceae - rüütlid ja liitlased
  • Lima hallitusseened (mitte tõeliselt seened!)

Selle sorteeritava indeksitabeli kaudu on saadaval rohkem kui 700 seeneliigi pildid, kirjeldused, taksonoomiline ajalugu, elupaikade ja leviku teave.

(Siin loetletud seened kuuluvad - Basidiomycota klassi, kui pole märgitud Asc = Ascomycota, Zyg = Zygomycota.)

A-st Z-ni

Teaduslikud nimed

A-st Z-ni

Üldnimed

A-st Z-ni

Mükoloogilised perekonnad

Värv (mass)

Eosed - u

Inonotose raadius Lepa sulg Hymenochaetaceae 02
Ciboria koosolek Leppekarikas Sclerotiniaceae (Asc) 01
Pholiota alnicola Lepp Scalycap Strophariaceae 09
Exidia recisa Amber Jelly Auriculariaceae 01
Laccaria amethystina Ametüst petis Hydnangiaceae 01
Mycena arcangeliana Ingli kapott Mycenaceae 01
Pleurocybella pudrud Ingli tiivad Marasmiaceae 01
Lentinellus cochleatus Aniisi kukeseen Auriscalpiaceae 01
Clitocybe odora Aniisilehter Tricholomataceae 01
Clavulinopsis luteoalba Aprikoosiklubi Clavariaceae 01
Geastrum fornicatum Kaarjas Earthstar Geastraceae 10
Entoloma pleopodium Aromaatne Pinkgill Entolomataceae 05
Ganoderma applanatum Kunstniku sulg Ganodermataceae 09
Tricholoma virgatum Ashen Knight Tricholomataceae 01
Parasola leiocephala Kiilas tint Psathyrellaceae 12
Melanoleuca melaleuca Kiilas rüütel Tricholomataceae 02
Astraeus hygrometricus Baromeeter Earthstar Diplocystidiaceae 10
Imleria badia Bolete laht Boletaceae 07
Peziza badia Bay Cup Pezizaceae (Asc) 01
Polyporus durus Bay Polypore Polyporaceae 01
Geastrum pectinatum Nokaalne Earthstar Geastraceae 10
Amanita ovoidea Habe Amanita Amanitaceae 01
Agrocybe molesta Habemega põldmägi Strophariaceae 09
Lactarius pubescens Habe piimakübar Russulaceae 02
Hericium erinaceus Habehammas Hericiaceae 01
Neobulgaria pura Pöögi Jellydisc Helotiaceae (Asc) 01
Tricholoma sciodes Pöögirüütel Tricholomataceae 01
Lactarius blennius Pöögipiim Russulaceae 02
Hypoxylon fragiforme Pöögipuu Xylariaceae (Asc) 01
Xylaria carpophila Pöögimassist küünlajalg Xylariaceae (Asc) 12
Russula nobilis Pöögipuust haige Russulaceae 01
Fistulina hepatica Beefsteak Fungus Fistulinaceae 05
Ganoderma pfeifferi Mesilasvaha klamber Ganodermataceae 09
Clavulinopsise vihmavari Beež korall Clavariaceae 01
Inocybe sindonia Beež kiudkorgiga Inocybaceae 09
Laccaria bicolor Kahevärviline petja Hydnangiaceae 01
Entoloma bloxamii Suur sinine Pinkgill Entolomataceae 05
Leccinum scabrum Kask Bolete Boletaceae 07
Tricholoma fulvum Kaserüütel Tricholomataceae 01
Lensiidid betulinus Kask Mazegill Polyporaceae 01
Lactarius tabidus Kask Piimakübar Russulaceae 04
Piptoporus betulinus Kase polüpoor Fomitopsidaceae 01
Cortinarius triumfanid Kase veebimüts Cortinariaceae 08
Russula grata Mõru mandel Brittlegilll Russulaceae 02
Caloboletus calopus Mõru pöök Bolete Boletaceae 09
Tylopilus felleus Kibe Bolete Boletaceae 06
Postia stiptica Mõru sulg Fomitopsidaceae 01
Tricholoma acerbum Kibe rüütel Tricholomataceae 01
Panellus stipticus Mõru Oysterling Mycenaceae 01
Hebeloma sinapizans Mõru mürk Strophariaceae 09
Sarcodon scabrosus Mõru hammas Bankeraceae 09
Bulgaaria uurijad Must bulgaar Bulgaaria (Asc) 12
Boletopsis perplexa Must Falsebolete Bankeraceae 01
Morchella elata Must Morel Morchellaceae (Asc) 02
Phellodon niger Must hammas Bankeraceae 01
Mycena pelianthina Blackedge kapott Mycenaceae 01
Pluteus atromarginatus Blackedge Shield Pluteaceae 05
Cyanoboletus pulverulentus Mustav Bolete Boletaceae 07
Russula nigricans Mustav Brittlegill Russulaceae 01
Hygrocybe conica Mustav vahakork Hygrophoraceae 01
Polyporus leptocephalus Mustjalgsus Polypore Polyporaceae 01
Disciotis venosa Bleach Cup Morchellaceae (Asc) 02
Cortinarius sanguineus Verine veebimüts Cortinariaceae 08
Russula sanguinaria Verine Brittlegill Russulaceae 02
Russula kloriidid Sinine bänd Brittlegill Russulaceae 02
Entoloma serrulatum Sinine serv Pinkgill Entolomataceae 05
Stropharia caerulea Sinine ümmargune pea Strophariaceae 11
Tricholoma columbetta Sinilaigu rüütel Tricholomataceae 01
Cortinarius collinitus Sinise vööga veebimüts Cortinariaceae 08
Cyanosporus subcaesius Sinistav sulg Fomitopsidaceae 01
Psilocybe cyanescens Blueleg Brownie Strophariaceae 11
Amanita rubescens Põsepuna (The) Amanitaceae 01
Daedaleopsis confragosa Punastav klamber Fomitopsidaceae 01
Leucocoprinus badhamii Punastav Dapperling Agaricaceae 01
Hygrocybe ovina Põsepuna vaha Hygrophoraceae 01
Agaricus sylvaticus Punastav puuseent Agaricaceae 10
Mitrula paludosa Raba majakas Helotiaceae (Asc) 01
Galerina paludosa Raba kell Strophariaceae 09
Spinellus fusiger Kapoti vorm Mucoraceae (Zyg) 01
Tricholoma focale Saapa rüütel Tricholomataceae 01
Suillus bovinus Veiste Bolete Suillaceae 03
Pleurotus cornucopiae Oste hargnemine Pleurotaceae 02
Hypholoma lateritium Telliskivi Tuft Strophariaceae 11
Kretzschmaria deusta Rabe tuhk Xylariaceae 12
Stereum rugosum Laialeheline veritsev koor Stereaceae 01
Puravik (Boletus aereus) Pronks Bolete Boletaceae 07
Amanita regalis Pruun kärbseseen Amanitaceae 01
Panaeolina foenisecii Pruun Mottlegill Bolbitiaceae 10
Paxillus involutus Pruun Rollrim Paxillaceae 03
Cortinarius purpurascens Verevalumite veebimüts Cortinariaceae 08
Armillaria gallica Sibulakujuline meene Physalacriaceae 01
Mycena hematopus Burgundydropi kapott Mycenaceae 01
Tricholoma ustale Põlenud rüütel Tricholomataceae 01
Rhodocollybia butyracea Võikork Marasmiaceae 02
Hygrocybe ceracea Või Vahakübar Hygrophoraceae 01
Amanita caesarea Caesari seen Amanitaceae 01
Xylaria hüpoksüloon Küünla-seene Xylariaceae (Asc) 12
Lepiota felina Kass Dapperling Agaricaceae 01
Geopora sumneriana Seedri karikas Pyrenomataceae (Asc) 01
Hygrocybe russocoriacea Seedripuu vahakübar Hygrophoraceae 01
Puravik Cep või Penny Bun Boletaceae 07
Cantharellus cibarius Kukeseen Cantharellaceae 01
Russula tsüanoksantha Söepõleti Russulaceae 01
Laetiporus sulphureus Metsakana Polyporaceae 01
Clitocybe phaeophthalma Kana jooksu lehter Tricholomataceae 01
Pycnoporus cinnabarinus Cinnabari sulg Polyporaceae 01
Fuscoporia ferrea Kaneel Porecrust Hymenochaetaceae 01
Cortinarius cinnamomeus Kaneeli veebimüts Cortinariaceae 08
Clitocybe nebularis Pilves lehter Tricholomataceae 01
Ampulloclitocybe clavipes Klubi jalg Hygrophoraceae 01
Mycena inclinata Klastriga kapott Mycenaceae 01
Psathyrella multipedata Rühmitatud Brittlestem Psathyrellaceae 12
Lyophyllum laguneb Klasterdatud Domecap Lyophyllaceae 01
Gymnopus ühineb Klastriga Toughshank Marasmiaceae 01
Tricholoma portentosum Coalman Tricholomataceae 01
Terana caerulea Koobalti koor Phanerochaetaceae 01
Lactarius glükiosmus Kookospiim Russulaceae 02
Geastrumi tripleks Kaelusega Earthstar Geastraceae 10
Marasmius rotula Kaelusega langevari Marasmiaceae 01
Agaricus bisporus Kommertslik nööpseen Agaricaceae 10
Crucibulum laeve Harilik linnupesa Agaricaceae 02
Mycena galericulata Ühine kapott Mycenaceae 01
Melanoleuca polioleuca Ühine kavaler Tricholomataceae 02
Scleroderma citrinum Ühine maapall Sclerodermataceae 10
Scutellinia scutellata Harilik ripsmed Pyronemataceae (Asc) 01
Agrocybe pediades Harilik põllukübar Strophariaceae 09
Clitocybe gibba Ühine lehter Tricholomataceae 01
Mollisia cinerea Harilik hall disko Dermateaceae (Asc) 01
Coprinopsis atramentaria Harilik tindikork Psathyrellaceae 12
Dacrymyces stillatus Harilik Jellyspot Dacrymycetaceae 01
Lycoperdon perlatum Harilik puffball Agaricaceae 10
Gymnopilus penetrans Harilik roostevill Strophariaceae 08
Psathyrella piluliformis Harilik känd Brittlestem Psathyrellaceae 12
Parasola conopilus Kooniline Brittlestem Psathyrellaceae 12
Postia caesia Okaspuu sinistav sulg Fomitopsidaceae 01
Stropharia hornemannii Okaspuu ümarpea Strophariaceae 11
Hypholoma capnoides Okaspuu tuft Strophariaceae 11
Baeospora myosura Conifercone kork Marasmiaceae 01
Chroogomphus rutilus Vasknokk Gomphidiaceae 12
Nectria cinnabarina Korallilaik Nectriaceae (Asc) 12
Gyroporus cyanescens Rukkilille Bolete Gyroporaceae 02
Russula xerampelina Krabi Brittlegill Russulaceae 02
Colus pusillus Vähipott Stinkhorn Phallaceae 07
Dermoloma cuneifolium Hullunud kork Tricholomataceae 01
Entoloma sericellum Kreem Pinkgill Entolomataceae 05
Clavulina coralloides Harjaskorall Clavulinaceae 01
Rubinoboletus rubinus Karmiinpunane Bolete Boletaceae 07
Hygrocybe punicea Karmiinpunane vahakübar Hygrophoraceae 01
Russula densifolia Rahvarohke Brittlegill Russulaceae 01
Geastrum coronatum Kroonitud Earthstar Geastraceae 10
Exidia nucleata Kristalli aju Auriculariaceae 01
Macrocystidia cucumis Kurgi kork Marasmiaceae 06
Lactarius camphoratus Karri piimakübar Russulaceae 02
Geastrum floriforme Daisy Earthstar Geastraceae 10
Cortinarius bolaris Kohev veebimüts Cortinariaceae 08
Cyclocybe erebia Tume välimüts Strophariaceae 10
Armillaria ostoyae Tume mee seen Physalacriaceae 01
Tricholoma atrosquammosum Tume skaalaga rüütel Tricholomataceae 01
Hygrocybe spadicea Kuupäev Waxcap Hygrophoraceae 01
Russula aurora Koit Brittlegill Russulaceae 01
Xylaria polymorpha Surnud mehe sõrmed Xylariaceae (Asc) 12
Inocybe erubescens Surmav fibrecap Inocybaceae 09
Cortinarius rubellus Surmav veebikaart Cortinariaceae 08
Amanita phalloides Surmamüts Amanitaceae 01
Laccaria laccata Petja Hydnangiaceae 01
Suillellus queletii Bolete petmine Boletaceae 07
Tricholoma sejunctum Pettev rüütel Tricholomataceae 01
Pluteus cervinus Hirvekilp Pluteaceae 05
Amanita virosa Ingli hävitamine Amanitaceae 01
Rubroboletus satanas Kuradi Bolete Boletaceae 07
Clathrus archeri Kuradisõrmed Phallaceae 07
Hydnellum peckii Kuradihammas Bankeraceae 09
Mutinus caninus Koer Stinkhorn Phallaceae 02
Mycena aetites Räpane kapott Mycenaceae 01
Cordyceps capitata Trummipulk Trühvliklubi Cordycipitaceae (Asc) 02
Polyporus squamosus Dryadi sadul Polyporaceae 01
Psathyrella ammophila Dune Brittlestem Psathyrellaceae 12
Melanoleuca cinereifolia Dune Cavalier Tricholomataceae 02
Peziza ammophila Luite karikas Pezizaceae (Asc) 01
Hygrocybe conicoides Dune Waxcap Hygrophoraceae 01
Stropharia semiglobata Sõnniku ümmargune pea Strophariaceae 11
Tylopilus porphyrosporus Hämar Bolete Boletaceae 11
Lycoperdon nigrescens Hämar puffball Agaricaceae 10
Galerina pumila Päkapikukell Strophariaceae 09
Geastrum schmidelii Kääbus Earthstar Geastraceae 10
Pisolithus arrhizus Värvipall Sclerodermataceae 09
Phaeolus schweinitzii Dyeri Mazegill Fomitopsidaceae 02
Auriscalpium vulgare Kõrvaklapp Auriscalpiaceae 01
Thelephora terrestris Maafänn Thelephoraceae 11
Cystoderma amianthinum Mullane pulbriline kübar Agaricaceae 02
Hygrocybe fornicata Maapealne vahakübar Hygrophoraceae 01
Cortinarius hinnuleus Maapealne veebikaart Cortinariaceae 08
Panaeolus semiovatus Munapea Mottlegill Bolbitiaceae 12
Helvella elastica Elastne sadul Helvellaceae (Asc) 01
Geastrum elegans Elegantne Earthstar Geastraceae 10
Helvella lacunosa Elfin Sadul Helvellaceae (Asc) 01
Hypsizygus ulmarius Elm Oyster Lyophyllaceae 01
Claviceps purpurea Ergot Clavicipitaceae (Asc) 02
Coprinellus disseminatus Haldjas Inkcap Psathyrellaceae 12
Marasmius oreades Haldjasrõngas Champignon Marasmiaceae 01
Hygrophoropsis aurantiaca Vale kukeseen Hygrophoropsidaceae 01
Amanita citrina Vale surmamüts Amanitaceae 01
Gyromitra esculenta Vale Morel Morchellaceae (Asc) 02
Lactarius heidutus Vale safranipiim Russulaceae 04
Elaphomyces granulatus Valetrühvel Elaphomycetaceae (Asc) 11
Helvella makropus Vildist sadul Helvellaceae (Asc) 01
Entoloma griseocyaneum Viltitud Pinkgill Entolomataceae 05
Tubaria conspersa Vilditud Twiglet Inocybaceae 09
Hygrocybe intermedia Kiuline vahakübar Hygrophoraceae 01
Cyathus olla Põllulinnu pesa Agaricaceae 01
Lepista saeva Põld Blewit Tricholomataceae 05
Agaricus campestris Põldseen Agaricaceae 10
Lactarius pyrogalus Tuline piimakübar Russulaceae 02
Coprinellus domesticus Firerugi tindikork Psathyrellaceae 12
Lycoperdon mammiforme Helbeline Puffball Agaricaceae 10
Pholiota leegid Leegitsev Scalycap Strophariaceae 09
Crepidotus applanatus Korter Oysterling Inocybaceae 03
Lactarius vellereus Fleecy Milkcap Russulaceae 01
Lepista irina Lilleline Blewit Tricholomataceae 02
Cyathus striatus Lendunud linnupesa Agaricaceae 01
Amanita muscaria Kärbseseen Amanitaceae 01
Clitocybe rivulosa Lollilehter Tricholomataceae 01
Cortinarius orellanus Narri veebikaart Cortinariaceae 08
Russula fragilis Habras Brittlegill Russulaceae 01
Trametes suaveolens Lõhnav klamber Polyporaceae 01
Clitocybe fragrans Lõhnav lehter Tricholomataceae 01
Russula illota Laiguline Britlegill Russulaceae 02
Polyporus ciliatus Fringed Polypore Polyporaceae 01
Clitocybe phyllophila Härmas lehter Tricholomataceae 01
Cortinarius hemitrichus Härmas veebimüts Cortinariaceae 08
Russula queletii Puuviljane Brittlegill Russulaceae 01
Galerina marginata Matusekell Strophariaceae 09
Stropharia coronilla Garlandi ümmargune pea Strophariaceae 11
Russula fellea Geranium Brittlegill Russulaceae 02
Leccinum holopus Kummitus Bolete Boletaceae 03
Clavariadelphus pistillaris Hiiglaslik klubi Gomphaceae 01
Leucopaxillus giganteus Hiidlehtrik Tricholomataceae 01
Meripilus giganteus Hiiglaslik polüpoor Meripilaceae 01
Calvatia gigantea Hiiglaslik kukepall Agaricaceae 07
Russula aurea Kullatud Brittlegill Russulaceae 03
Tricholoma cingulatum Köidetud rüütel Tricholomataceae 01
Cortinarius trivialis Köidetud veebimüts Cortinariaceae 08
Coprinellus micaceus Sädelev tindikork Psathyrellaceae 12
Hymenochaete corrugata Liimikoor Hymenochaetaceae 01
Hygrocybe glutinipes Liimjas vahakübar Hygrophoraceae 01
Cortinarius camphoratus Goatcheese veebikaart Cortinariaceae 08
Pseudoclitocybe cyathiformis Pokaal Tricholomataceae 01
Hygrocybe cantharellus Pokaali vahakübar Hygrophoraceae 01
Hygrophorus chrysodon Kuldne laiguline puiduvaha Hygrophoraceae 01
Phaeolepiota aurea Kuldne Bootleg Agaricaceae 03
Cantharellus aurora Kuldne kukeseen Cantharellaceae 01
Pholiota aurivella Kuldne Scalycap Strophariaceae 09
Clavulinopsis fusiformis Kuldsed spindlid Clavariaceae 01
Hygrocybe chlorophana Kuldne vahakübar Hygrophoraceae 01
Parasola aurikoom Kullakarvaline tindikork Psathyrellaceae 12
Pluteus romellii Kuldlehtede kilp Pluteaceae 05
Cortinarius praestans Koljati veebikaart Cortinariaceae 08
Crepidotus epibryus Rohu Oysterling Inocybaceae 03
Lycoperdon lividum Rohumaade kukepall Agaricaceae 10
Tarzetta catinus Suurte hammastega karikas Pyronemataceae (Asc) 01
Russula aeruginea Roheline Brittlegill Russulaceae 02
Lepiota grangei Roheline Dapperling Agaricaceae 01
Chlorociboria aeruginascens Roheline päkapikk Helotiaceae (Asc) 01
Russula virescens Roheline lõhki Brittlegill Russulaceae 02
Clavulina cinerea Hall korall Clavulinaceae 01
Tricholoma terreum Hall rüütel Tricholomataceae 01
Lactarius vietus Hall piimakübar Russulaceae 02
Bovista plumbea Hall puffball Agaricaceae 10
Amanita excelsa Halli täpiline Amanita Amanitaceae 01
Phellodon melaleucus Hall Hammas Bankeraceae 01
Amanita porfüüria Hall looritatud Amanita Amanitaceae 01
Amanita vaginata Grisette Amanitaceae 01
Mycena polygramma Soonega kapott Mycenaceae 01
Melanoleuca grammopodia Sooniline kavaler Tricholomataceae 02
Laccaria fraterna Gumtree petja Hydnangiaceae 01
Cortinarius caperatus Mustlane (The) Cortinariaceae 08
Trametes hirsuta Karvane sulg Polyporaceae 01
Stereum hirsutum Karvane kardinakoor Stereaceae 01
Trichoglossum hirsutum Karvane kõrvakeel Geoglossaceae 09
Lanzia echinophila Karvaste pähklite disko Rutstroemiaceae (Asc) 01
Clavulinopsis laeticolor Ilus klubi Clavariaceae 01
Otidea onotica Jänese kõrv Pyronemataceae (Asc) 01
Coprinopsis lagopus Jänesejalg Inkcap Psathyrellaceae 12
Tubaria dispersa Sarapuu Twiglet Inocybaceae 09
Leccinum pseudoscabrum Sarapuu Bolete Boletaceae 07
Skeletocutis nivea Sarapuu sulg Polyporaceae 01
Hypocreopsis rhododendri Sarapuu kindad Hüpokreased (Asc) 01
Hüpoksüloon fuscum Sarapuu puutüür Xylariaceae (Asc) 01
Gliophorus laetus Heath Waxcap Hygrophoraceae 01
Grifola frondosa Metsakana Meripilaceae 01
Hygrophorus hypothejus Talve kuulutaja Hygrophoraceae 01
Russula paludosa Hintapink Russulaceae 02
Suillus cavipes Õõnes Bolete Suillaceae 03
Marasmius hudsonii Holly langevari Marasmiaceae 01
Armillaria mellea Kallis seen Physalacriaceae 01
Entoloma cetratum Kallis Pinkgill Entolomataceae 05
Hygrocybe reidii Kallis vahakübar Hygrophoraceae 01
Fomes fomentarius Kana seen Polyporaceae 02
Craterellus cornucopioides Sarv sarvest Cantharellaceae 01
Agaricus arvensis Hobuse seen Agaricaceae 10
Gymnopus androsaceus Hobusejõhk langevari Marasmiaceae 01
Russula caerulea Küpros Brittlegill Russulaceae 02
Entoloma chalybaeum Indigo Pinkgill Entolomataceae 05
Agaricus moelleri Tindine seen Agaricaceae 10
Hemileccinum impolitum Jood Bolete Boletaceae 07
Mycena flavoalba Elevandiluust kapuuts Mycenaceae 01
Hygrophorus eburneus Elevandiluu puiduvaha Hygrophoraceae 01
Omphalotus illudens Jack o 'Lantern Marasmiaceae 01
Auricularia auricula-judae Jelly Kõrv Auriculariaceae 01
Phlebia tremellosa Jelly Rot Meruliaceae 01
Pseudohydnum gelatinosum Jelly Hammas Insertae sedis 01
Leotia lubrica Jellybaby Leotiaceae (Asc) 01
Amanita gemmata Juveelidega Amanita Amanitaceae 01
Daldinia concentrica Kuningas Alfredi koogid Xylariaceae (Asc) 12
Ganoderma lucidum Lakitud klamber Ganodermataceae 09
Suillus grevillei Lehis Bolete Suillaceae 03
Tremella foliacea Lehtne aju Tremellaceae 01
Bisporella citrina Sidrunidisko Helotiaceae (Asc) 01
Collybia tuberosa Läätsevankel Tricholomataceae 01
Scleroderma areolatum Leopardi maapall Sclerodermataceae 10
Mycena pura Sireli kapuuts Mycenaceae 01
Inocybe geophylla var. sirel Lilla fibrecap Inocybaceae 09
Panus conchatus Sirel Oysterling Polyporaceae 01
Entoloma porphyrophaeum Lilla Pinkgill Entolomataceae 05
Pluteus leoninus Lõvikilp Pluteaceae 05
Hericium americanum Lõvi mane Hericiaceae 01
Lactarius hepaticus Maks Piimakübar Russulaceae 02
Loreleia marchantiae Liverwort Navel Insertae sedis 01
Entoloma sinuatum Ere Pinkgill Entolomataceae 05
Trametes gibbosa Kontsuline konks Polyporaceae 01
Suillellus luridus Lurid Bolete Boletaceae 07
Suillellus luridus Lurid Bolete Boletaceae 07
Agaricus urinascens Makroseen Agaricaceae 10
Gymnopilus dilepis Magenta Rustgill Strophariaceae 08
Psilocybe semilanceata Maagiline seen Strophariaceae 11
Coprinopsis picacea Harakas Inkcap Psathyrellaceae 12
Cortinarius uliginosus Soo veebikaart Cortinariaceae 08
Xerocomellus pruinatus Matt Bolete Boletaceae 07
Clavulinopsis corniculata Niidukorall Clavariaceae 01
Lycoperdon pratense Niidukõrvits Agaricaceae 10
Cuphophyllus pratensis Niiduvaha Hygrophoraceae 01
Cortinarius caerulescens Mealy Bigfoot veebikaart Cortinariaceae 08
Entoloma prunuloides Mealy Pinkgill Entolomataceae 05
Agaricus bohusii Medusa seen Agaricaceae 10
Coprinus sterquilinus Midden Inkcap Agaricaceae 12
Lactarius subdulcis Kerge piimakübar Russulaceae 04
Russula delica Piim Valge Brittlegill Russulaceae 01
Mycena galopus Lüpsikott Mycenaceae 01
Conocybe apala Piimakübar Bolbitiaceae 08
Clitopilus prunulus Miller (The) Entolomataceae 05
Agaricus comtulus Mini seen Agaricaceae 10
Clavaria argillacea Mooriklubi Clavariaceae 01
Morchella esculenta Morel Morchellaceae (Asc) 02
Lycoperdon utriforme Mosaiikpuhmakas Agaricaceae 10
Leccinum variicolor Laiguline Bolete Boletaceae 03
Entoloma incanum Hiireke Pinkgill Entolomataceae 05
Poronia punctata Küünte seen Xylariaceae (Asc) 12
Byssomerulius corium Koorimata koor Phanerochaetaceae 01
Psdeudoinonotus dryadeus Tammeklamber Hymenochaetaceae 01
Hymenochaete rubiginosa Tammekardina koor Hymenochaetaceae 01
Daedalea quercina Tamm Mazegill Fomitopsidaceae 01
Hygrophorus nemoreus Tammepuu Hygrophoraceae 01
Lactarius quietus Oakbug Milkcap Russulaceae 04
Russula ochroleuca Ocher Brittlegill Russulaceae 02
Russula ionochlora Oilslick Britlegill Russulaceae 02
Hygrocybe quieta Õline vahakübar Hygrophoraceae 01
Strobilomyces strobilaceus Metsamees Boletaceae 12
Microglossum olivaceum Oliivkõrvakeel Leotiaceae (Asc) 01
Sarcomyxa serotina Oliiv Oysterling Marasmiaceae 01
Leccinum versipelle Oranž kask Bolete Boletaceae 03
Mycena acicula Oranž kapuuts Mycenaceae 01
Amanita crocea Oranž Grisette Amanitaceae 01
Dacrymyces chrysospermus Apelsini želee täpp Dacrymycetaceae 01
Lactarius aurantiacus Oranž piimakübar Russulaceae 02
Leccinum aurantiacum Oranž tamm Bolete Boletaceae 03
Aleuria aurantia Apelsinikoore seen Pyronemataceae (Asc) 01
Favolaschia calocera Oranž Porecap Mycenaceae 01
Hygrocybe aurantiosplendens Oranž vahakübar Hygrophoraceae 01
Cortinarius lima Oranž veebimüts Cortinariaceae 08
Pleurotus ostreatus Austerseen Pleurotaceae 02
Tapinella panuoides Auster Rollrim Tapinellaceae 09
Butyriboletus fechtneri Kahvatu Bolete Boletaceae 07
Psathyrella candolleana Kahvatu Brittlestem Psathyrellaceae 12
Lactarius pallidus Kahvatu piimakübar Russulaceae 03
Calocera pallidospathulata Kahvatu Stagshorn Dacrymycetaceae 01
Amanita pantherina Panthercap Amanitaceae 01
Entoloma papillatum Papillaat Pinkgill Entolomataceae 05
Pseudoboletus parasiticus Parasiitne Bolete Boletaceae 07
Macrolepiota procera Päikesevari Agaricaceae 01
Gliophorus psittacinus Papagoi vahakübar Hygrophoraceae 01
Agaricus bitorquis Sillutise seen Agaricaceae 10
Nidularia deformis Hernekujuline linnupesa Agaricaceae 01
Marasmius wynneae Pärlmutter langevari Marasmiaceae 01
Cortinarius alboviolaceus Pärliline veebimüts Cortinariaceae 08
Crepidotus mollis Oysterlingi koorimine Inocybaceae 03
Cortinarius paindub Pelargoniumi veebimüts Cortinariaceae 08
Myriostoma coliforme Piprapott Geastraceae 10
Chalciporus piperatus Piprane Bolete Boletaceae 07
Lactarius piperatus Piprane piimakübar Russulaceae 01
Stropharia pseudocyanea Piprane ümarpea Strophariaceae 11
Mugul melanosporum Perigordi trühvel Tuberaceae (Asc) 02
Hygrocybe acutoconica Püsiv vahakübar Hygrophoraceae 01
Lycoperdon excipuliforme Pestle Puffball Agaricaceae 11
Panaeolus papilionaceus Alusseelik Mottlegill Bolbitiaceae 12
Volvariella surrecta Seljas Rosegill Pluteaceae 05
Entoloma nitidum Mänd Pinkgill Entolomataceae 05
Cystoderma jasonis Männi pulber Agaricaceae 02
Rugosomyces carneus Roosa Domecap Lyophyllaceae 01
Porpolomopsis calyptriformis Roosa vahakübar Hygrophoraceae 01
Typhula fistulosa Toruklubi Typhulaceae 01
Leucocoprinus birnbaumii Taimepott Dapperling Agaricaceae 01
Parasola plicatilis Plisseeritud Inkcap Psathyrellaceae 12
Tricholomopsis rutilans Ploomid ja vanillikaste Tricholomataceae 01
Hebeloma crustuliniforme Mürk Strophariaceae 09
Cyclocybe cylindracea Papli põldkann Strophariaceae 10
Oudemansiella mucida Portselanist seen Marasmiaceae 01
Squamanita paradoxa Puuderkapsas kägistaja Tricholomataceae 01
Russula parazurea Pulbriline Brittlegill Russulaceae 02
Asterophora lycoperdoides Pulbriline Piggyback Lyophyllaceae 01
Russula sardonia Priimula Brittlegill Russulaceae 02
Agaricus augustus Prints (The) Agaricaceae 10
Tricholomopsis decora Ploomid ja kreem Tricholomataceae 01
Russula atropurpurea Lilla Brittlegill Russulaceae 01
Ascocoryne sarkoidid Lilla Jellydisc Helotiaceae (Asc) 01
Cortinarius mucifluoides Lilla sukaga veebimüts Cortinariaceae 08
Trichaptum abietinum Purplepore'i klamber Polyporaceae 01
Cortinarius armillatus Punase ribaga veebimüts Cortinariaceae 08
Clathrus ruber Punane puur Phallaceae 07
Xerocomellus chrysenteron Punane lõhenev Bolete Boletaceae 07
Fomitopsis pinicola Punase ribaga klamber Fomitopsidaceae 02
Leratiomyces ceres Redleadi ümarpea Strophariaceae 11
Hydnellum scrobiculatum Ridged Hammas Bankeraceae 09
Armillaria tabescens Helinata meemeseen Physalacriaceae 01
Heterobasidion annosum Juuremädanik Bondarzewiaceae 02
Caloboletus radicans Bolete juurdumine Boletaceae 07
Mycena megaspora Mootori kapott juurdub Mycenaceae 01
Hymenopellis radicata Juurevars Physalacriaceae 02
Ramaria botrytis Rosso Coral Gomphaceae 02
Mycena rosea Rosy Bonnet Mycenaceae 01
Russula rosea Rosy Brittlegill Russulaceae 02
Gomphidius roseus Roosiline piik Gomphidiaceae 11
Agaricus dulcidulus Roosiline puuseent Agaricaceae 10
Crepidotus cesatii Ümmargune Oysterling Inocybaceae 03
Butyriboletus regius Kuninglik Bolete Boletaceae 07
Hortiboletus rubellus Ruby Bolete Boletaceae 07
Sarcoscypha coccinea Ruby Elfcup Sarcoscyphaceae (Asc) 01
Russula rutila Ruddy Brittlegill Russulaceae 02
Lactarius rufus Rufous Milkcap Russulaceae 04
Gymnopus dryophilus Russet Toughshank Marasmiaceae 01
Leccinum crocipodium Safran Bolete Boletaceae 03
Lactarius deliciosus Safranipiim Russulaceae 04
Cortinarius croceus Safrani veebimüts Cortinariaceae 08
Mycena crocata Saffrondropi kapott Mycenaceae 01
Ramaria formosa Lõhe korall Gomphaceae 03
Guepinia helvelloides Lõhe salat Insertae sedis 01
Agaricus bernardii Soolane seen Agaricaceae 10
Phallus hadriani Liiv Stinkhorn Phallaceae 02
Battarrea phalloides Liivane Stiltball Agaricaceae 08
Scleroderma verrucosum Kooriline mullapall Sclerodermataceae 10
Gymnopilus sapineus Koorev Rustgill Strophariaceae 08
Sarcodon squamosus Kihiline hammas Bankeraceae 09
Mycena adonis Scarlet kapott Mycenaceae 01
Cordyceps militaris Scarlet Catterpillarclub Cordycipitaceae (Asc) 02
Sarcoscypha austriaca Scarlet Elfcup Sarcoscyphaceae (Asc) 01
Hygrocybe coccinea Scarlet Waxcap Hygrophoraceae 01
Neoboletus luridiformis Scarletina Bolete Boletaceae 07
Laccaria proxima Scurfy petja Hydnangiaceae 01
Tubaria furfuracea Scurfy Twiglet Inocybaceae 09
Xerocomellus porosporus Sepia Bolete Boletaceae 07
Cortinarius decipiens Sepia veebikaart Cortinariaceae 08
Geastrum fimbriatum Istuv Earthstar Geastraceae 10
Inonotus hispidus Shaggy sulg Hymenochaetaceae 01
Coprinus comatus Shaggy Inkcap Agaricaceae 12
Chlorophyllum rhacodes Shaggy Parasol Agaricaceae 01
Pholiota squarrosa Shaggy Scalycap Strophariaceae 09
Kuehneromyces mutabilis Ümbrisega Woodtuft Strophariaceae 08
Albatrellus ovinus Lambad Polypore Albatrellaceae 01
Lepiota clypeolaria Kilp Dapperling Agaricaceae 01
Entoloma clypeatum Kilp Pinkgill Entolomataceae 05
Lactarius uvidus Shiner Russulaceae 02
Russula emetica Haige Russulaceae 02
Asterophora parasitica Siidine seljakott Lyophyllaceae 01
Entoloma sericeum Siidine Pinkgill Entolomataceae 05
Volvariella bombycina Siidine Rosegill Pluteaceae 05
Russula gracillima Sihuke Brittlegilll Russulaceae 02
Typhula juncea Sihvakas klubi Typhulaceae 01
Macrolepiota mastoidea Sihuke päikesevari Agaricaceae 01
Leratiomyces squamosus Sihvakas ümarpea Strophariaceae 11
Psathyrella laevissima Sihuke känd Brittlestem Psathyrellaceae 12
Gomphidius glutinosus Slima Spike Gomphidiaceae 10
Gliophorus irrigatus Limased vahakapid Hygrophoraceae 01
Suillus luteus Libe Jack Suillaceae 03
Suillus placidus Libe Valge Bolete Suillaceae 03
Calocera sarvkest Väike Stagshorn Dacrymycetaceae 01
Bjerkandera adusta Suitsuklamber Meruliaceae 01
Clavaria fumosa Suitsutatud spindlid Clavariaceae 01
Hypholoma marginatum Ussinahast Brownie Strophariaceae 11
Amanita ceciliae Ussinahast Grisette Amanitaceae 01
Mycena vitilis Kapoti klõpsimine Mycenaceae 01
Coprinopsis nivea Lumine tindikork Psathyrellaceae 12
Cuphophyllus virgineus Lumine vahakübar Hygrophoraceae 01
Tricholoma saponaceum Seebirüütel Tricholomataceae 01
Amanita ehhinotsefala Üksildane Amanita Amanitaceae 01
Pluteus ephebeus Tahmlik kilp Pluteaceae 05
Lepista sordida Sordid Blewit Tricholomataceae 01
Ganoderma australe Lõuna sulg Ganodermataceae 09
Gymnopilus junonius Suurejooneline Rustgill Strophariaceae 08
Gymnopus fusipes Spindleshank Marasmiaceae 01
Lycoperdon echinatum Spiny Puffball Agaricaceae 11
Hygrocybe splendidissima Suurepärane vahakübar Hygrophoraceae 01
Schizophyllum commune Split Gill Schizophyllaceae 01
Lactarius scrobiculatus Tähniline piimakübar Russulaceae 02
Rhodocollybia maculata Kirju Toughshank Marasmiaceae 02
Melanoleuca cognata Kevadkavaler Tricholomataceae 02
Agrocybe praecox Kevadine väljak Strophariaceae 09
Calocybe gambosa Püha Georgi seen Tricholomataceae 01
Entoloma conferendum Täht Pinkgill Entolomataceae 05
Aseroe rubra Meritähne seen Phallaceae 07
Suillus viscidus Kleepuv Bolete Suillaceae 03
Pholiota gummosa Kleepuv Scalycap Strophariaceae 09
Phallus impudicus Haisuhorn Phallaceae 02
Russula loote Haisev Brittlegill Russulaceae 02
Lepiota cristata Haisev Dapperling Agaricaceae 01
Cortinarius torvus Sukk veebimüts Cortinariaceae 08
Geastrum striatum Vöötatud Earthstar Geastraceae 10
Volvopluteus gloiocephalus Stubble Rosegill Pluteaceae 05
Lycoperdon pyriforme Kännu Puffball Agaricaceae 10
Puravik subtomentosus Suede Bolete Boletaceae 07
Tricholoma sulphureum Väävelrüütel Tricholomataceae 01
Hypholoma fasciculare Vääveltuft Strophariaceae 11
Puravik (Boletus reticulatus) Suvine Bolete Boletaceae 07
Mugul aestivum Suvine trühvel Tuberaceae (Asc) 02
Cortinarius semisanguineus Üllatus Veebikaabel Cortinariaceae 08
Hygrophorus hedrychii Armas puuvaha Hygrophoraceae 01
Rhytisma acerinum Sycamore Tarspot Rhytismataceae (Asc) 01
Rhodocybe gemina Tan Pinkgill Entolomataceae 05
Lepista flaccida Tawny lehter Tricholomataceae 02
Amanita fulva Tawny Grisette Amanitaceae 01
Lactarius fulvissimus Tawny Milkcap Russulaceae 04
Hydnum rufescens Terrakota siil Hydnaceae 01
Russula vesca Flirt Russulaceae 01
Hericium cirrhatum Mitmetasandiline hammas Hericiaceae 01
Lentinus tigrinus Tiigri saeveski Polyporaceae 01
Coltricia perennis Tiigrisilm Hymenochaetaceae 09
Otidea bufonia Kärnkonna kõrv Pyronemataceae (Asc) 01
Cuphophyllus colemannianus Röstitud vahakübar Hygrophoraceae 01
Gymnosporangium clavariiforme Tulekeeled Pucciniaceae 01
Basidioradulum radula Hambuline koor Schizoporaceae 01
Tarzetta cupularis Hambuline karikas Pyronemataceae (Asc) 01
Inocybe rimosa Rebenenud fibrecap Inocybaceae 09
Neolentinus lepideus Rongi purustaja Polyporaceae 01
Auricularia mesenterica Tripe Seen Auriculariaceae 01
Clitocybe geotropa Troopri lehter Tricholomataceae 01
Cantharellus tubaeformis Trompet kukeseen Cantharellaceae 01
Polyporus tuberaster Mugulakas polüpoor Polyporaceae 01
Fuscoporia torulosa Tufted sulg Hymenochaetaceae 01
Agaricus impudicus Tuftitud puuseent Agaricaceae 10
Galerina graminea Turfikell Strophariaceae 09
Panaeolus fimicola Turf Mottlegill Bolbitiaceae 12
Trametes versicolor Turkeytail Polyporaceae 01
Chlorociboria aeruginosa Türkiis Elfcup Helotiaceae (Asc) 01
Marasmiellus ramealis Oks langevari Marasmiaceae 01
Laccaria tortilis Väändunud petja Hydnangiaceae 01
Lactarius turpis Kole piimakübar Russulaceae 04
Polyporus umbellatus Vihmavari Polypore Polyporaceae 01
Ramaria stricta Püstine korall Gomphaceae 03
Trihholooma staadiumid Püstirüütel Tricholomataceae 01
Crepidotus variabilis Muutuv Oysterling Inocybaceae 03
Cortinarius anomalus Muutuv veebikaart Cortinariaceae 08
Suillus variegatus Kirju Bolete Suillaceae 03
Pleurotus dryinus Looritatud auster Pleurotaceae 02
Hebeloma mesophaeum Looritatud mürk Strophariaceae 09
Tapinella atrotomentosa Samet Rollrim Tapinellaceae 09
Flammulina velutipes Sametine säär Physalacriaceae 01
Pluteus umbrosus Sametkilp Pluteaceae 05
Stropharia aeruginosa Verdigrise ümmargune pea Strophariaceae 11
Hygrocybe miniata Vermillion Waxcap Hygrophoraceae 01
Clavaria zollingeri Violetne korall Clavariaceae 01
Cortinarius violaceus Violetne veebimüts Cortinariaceae 08
Amanita strobiliformis Warted Amanita Amanitaceae 01
Lactarius serifluus Vesine piimakübar Russulaceae 02
Melanoleuca verrucipes Warty kavaler Tricholomataceae 02
Suillus granulatus Nutt Bolete Suillaceae 03
Lacrymaria lacrymabunda Nutune lesk Psathyrellaceae 12
Exidia thuretiana Valge aju Auriculariaceae 01
Leucoagaricus leucothites Valge Dapperling Agaricaceae 01
Lyophyllum connatum Valge Domecap Lyophyllaceae 01
Inocybe geophylla Valge kiudkorgiga Inocybaceae 09
Tricholoma album Valge rüütel Tricholomataceae 01
Helvella crispa Valge sadul Helvellaceae (Asc) 01
Clavaria fragilis Valged spindlid Clavariaceae 01
Mugul magnatum Valge trühvel Tuberaceae (Asc) 02
Leucocortinarius bulbiger Valge veebimüts Tricholomataceae 01
Megacollybia platyphylla Valgekirju säär Tricholomataceae 01
Phellinus igniarius Paju sulg Hymenochaetaceae 01
Pluteus salicinus Pajukilp Pluteaceae 05
Stropharia rugosoannulata Veini ümarpea Strophariaceae 11
Polyporus brumalis Talvine polüpoor Polyporaceae 01
Tulostoma brumale Talvine varipall Agaricaceae 06
Exidia glandulosa Nõiavõi Auriculariaceae 01
Lepista nuda Puit Blewit Tricholomataceae 05
Buchwaldoboletus lignicola Puit Bolete Boletaceae 09
Sparassis crispa Puidust lillkapsas Sparassidaceae 01
Hydnum repandum Puidust Siil Hydnaceae 01
Agaricus sylvicola Puuseent Agaricaceae 10
Entoloma rhodopolium Puit Pinkgill Entolomataceae 05
Gymnopus peronatus Puidust villane jalg Marasmiaceae 01
Inocybe stellatospora Villane kiudkorg Inocybaceae 09
Lactarius torminosus Villane piimakübar Russulaceae 02
Clavulina rugosa Kortsus klubi Clavulinaceae 01
Phlebia radiata Kortsus koor Meruliaceae 01
Agrocybe rivulosa Kortsus põllumägi Strophariaceae 09
Rhodotus palmatus Kortsus virsik Physalacriaceae 05
Pluteus phlebophorus Kortsus kilp Pluteaceae 05
Lactarius repraesentaneus Kollane habemega piimakübar Russulaceae 02
Tremella mesenterica Kollane aju Tremellaceae 01
Phallus mitmevärviline Kollane pruudiloor Stinkhorn Phallaceae 02
Rhizopogon luteolus Kollane valetrühvel Rhizopogonaceae 02
Spathularia flavida Kollane ventilaator Cudoniaceae (Asc) 01
Cuphophyllus flavipes Kollase jala vahakork Hygrophoraceae 01
Bolbitius titubans Kollane välimüts Bolbitiaceae 08
Tricholoma equestre Kollane rüütel Tricholomataceae 01
Pluteus chrysophaeu s Kollane kilp Pluteaceae 05
Calocera viscosa Kollane Stagshorn Dacrymycetaceae 01
Agaricus xanthodermus Kollane plekk Agaricaceae 10
Russula claroflava Kollane soo Brittlegill Russulaceae 03
Cortinarius delibutus Kollane veebimüts Cortinariaceae 08
Lactarius chrysorrheus Kollane piimakübar Russulaceae 04
Lepiota magnispora Kollasajalg Dapperling Agaricaceae 01
Stereum subtomentosum Kollaseks muutuv kardinakoor Stereaceae 01
Tricholoma scalpturatum Kollane rüütel Tricholomataceae 01
Mycena epipterygia Kollase jalaga kapot Mycenaceae 01
Abortiporus biennis Z - üldnimetust pole Meruliaceae 02
Agaricus devoniensis Z - üldnimetust pole Agaricaceae 10
Agaricus osecanus Z - üldnimetust pole Agaricaceae 10
Agaricus porphyrocephalus Z - üldnimetust pole Agaricaceae 10
Agaricus subperonatus Z - üldnimetust pole Agaricaceae 10
Albatrellus subrubescens Z - üldnimetust pole Albatrellaceae 01
Amanita battarrae Z - üldnimetust pole Amanitaceae 01
Amanita submembranea Z - üldnimetust pole Amanitaceae 01
Armillaria borealis Z - ühist nime pole Physalacriaceae 01
Arrhenia rickenii Z - üldnimetust pole Tricholomataceae 01
Ascocoryne cylichnium Z - üldnimetus puudub Gelatinodiscaceae (Asc) 01
Byssonectria fusispora Z - üldnimetust pole Pyronemataceae (Asc) 01
Byssonectria terrestris Z - üldnimetust pole Pyronemataceae (Asc) 01
Cantharellus amethysteus Z - üldnimetust pole Cantharellaceae 01
Cheilymenia fimicola Z - üldnimetust pole Pyrenomataceae (Asc) 01
Cheilymenia granulata Z - üldnimetust pole Pyrenomataceae (Asc) 01
Cheilymenia stercorea Z - üldnimetust pole Pyrenomataceae (Asc) 01
Chroogomphus fulmineus Z - üldnimetust pole Gomphidiaceae 12
Ciboria viridifusca Z - üldnimetust pole Sclerotiniaceae (Asc) 01
Clitocella popinalis Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Conocybe pubescens Z - üldnimetust pole Bolbitiaceae 08
Conocybe tenera Z - üldnimetust pole Bolbitiaceae 08
Coprinellus heptemerus Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinellus impatiens Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinellus xanthothrix Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinopsis martinii Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinopsis stercorea Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Coprinopsis xenobia Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Cortinarius anthracinus Z - üldnimetust pole Cortinariaceae 08
Cortinarius saturninus Z - üldnimetust pole Cortinariaceae 08
Crepidotus calolepsis Z - üldnimetust pole Inocybaceae 03
Cystoderma simulatum Z - üldnimetust pole Agaricaceae 02
Cystolepiota pulverulenta Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Daedaleopsis Tricolor Z - üldnimetust pole Fomitopsidaceae 01
Daldinia fissa Z - üldnimetust pole Xylariaceae (Asc) 12
Delicatula integrella Z - üldnimetust pole Tricholomataceae 01
Dichomitus campestris Z - üldnimetust pole Polyporaceae 02
Echinoderma echinaceum Z - üldnimetust pole Agaricaceae 02
Entoloma atromadidum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma caeruleum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma lampropus Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma lucidum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma madidum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma mougeotii Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma saepium Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Entoloma vernum Z - üldnimetust pole Entolomataceae 05
Exidia plana Z - üldnimetust pole Auriculariaceae 01
Flammulaster muricatus Z - üldnimetust pole Inocybaceae 09
Flammulina elastica Z - üldnimetust pole Physalacriaceae 01
Fuscoporia torulosa Tufted sulg Hymenochaetaceae 01
Galerina heimansii Z - üldnimetust pole Strophariaceae 09
Ganoderma carnosum Z - üldnimetust pole Ganodermataceae 09
Ganoderma resinaceum Z - üldnimetust pole Ganodermataceae 09
Geoglossum cookeanum Z - üldnimetust pole Geoglossaceae 09
Geopora arenicola Z - üldnimetust pole Pyrenomataceae (Asc) 01
Gymnopilus decipiens Z - üldnimetust pole Strophariaceae 08
Gymnopus ocior Z - üldnimetust pole Marasmiaceae 01
Helvella atra Z - üldnimetust pole Helvellaceae (Asc) 01
Hortiboletus engelii Z - üldnimetust pole Boletaceae 07
Hygrocybe helobia Z - üldnimetust pole Hygrophoraceae 01
Hygrophoropsis rufa Z - üldnimetust pole Hygrophoropsidaceae 01
Hygrophorus latitabundus Z - üldnimetust pole Hygrophoraceae 01
Inocybe pusio Z - üldnimetust pole Inocybaceae 09
Lactarius atsoniidid Z - üldnimetust pole Russulaceae 02
Leccinum cyaneobasileucum Z - üldnimetust pole Boletaceae 03
Lepiota ignivolvata Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Lepiota oreadiformis Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Lepista multiformis Z - üldnimetust pole Tricholomataceae 05
Leucoagaricus crystallifer Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Macrolepiota excoriata Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Macrolepiota phaeodisca Z - üldnimetust pole Agaricaceae 01
Marasmius bulliardii Z - üldnimetust pole Marasmiaceae 01
Meottomyces dissimulans Z - üldnimetust pole Strophariaceae 10
Microglossum viride Z - üldnimetust pole Leotiaceae (Asc) 01
Mycena abramsii Z - üldnimetust pole Mycenaceae 01
Mycena flavescens Z - üldnimetust pole Mycenaceae 01
Naucoria scolecina Z - üldnimetust pole Strophariaceae 08
Omphalotus olearius Z - üldnimetust pole Marasmiaceae 01
Panus rudis Z - üldnimetust pole Polyporaceae 01
Paxillus obscurisporus Z - üldnimetust pole Paxillaceae 03
Paxillus olivellus Z - üldnimetust pole Paxillaceae 03
Peziza arvernensis Z - üldnimetust pole Pezizaceae (Asc) 01
Peziza mikropuss Z - üldnimetust pole Pezizaceae (Asc) 01
Peziza violacea Z - üldnimetust pole Pezizaceae (Asc) 01
Phallus rubicundus Z - üldnimetust pole Phallaceae 02
Phellinus populicola Z - üldnimetust pole Hymenochaetaceae 01
Pholiota adiposa Z - üldnimetust pole Strophariaceae 09
Pholiota lubrica Z - üldnimetust pole Strophariaceae 09
Pluteus aurantiorugosus Z - üldnimetust pole Pluteaceae 05
Pluteus podospileus Z - üldnimetust pole Pluteaceae 05
Postia platsenta Z - üldnimetust pole Fomitopsidaceae 01
Psathyrella bipellis Z - üldnimetust pole Psathyrellaceae 12
Ramaria abietina Z - üldnimetust pole Gomphaceae 02
Ramaria flaccida Z - üldnimetust pole Gomphaceae 02
Ramaria flava Z - üldnimetust pole Gomphaceae 03
Ramariopsis subtilis Z - üldnimetust pole Clavariaceae 01
Russula farinipes Z - üldnimetust pole Russulaceae 01
Russula praetervisa Z - üldnimetust pole Russulaceae 02
Russula cuprea Z - üldnimetust pole Russulaceae 03
Scutellinia mirabilis Z - üldnimetust pole Pyronemataceae (Asc) 01
Scutellinia trechispora Z - üldnimetust pole Pyronemataceae (Asc) 01
Sparassis spathulata Z - üldnimetust pole Sparassidaceae 01
Steccherinum ochraceum Z - üldnimetust pole Meruliaceae 01
Stereum rameale Z - üldnimetust pole Stereaceae 01
Suillus collinitus Z - üldnimetust pole Suillaceae 03
Thelephora penicillata Z - üldnimetust pole Thelephoraceae 11
Trametes ochracea Z - üldnimetust pole Polyporaceae 01
Trametes pubescens Z - üldnimetust pole Polyporaceae 01
Tremella aurantia Z - üldnimetust pole Tremellaceae 01
Trichoderma viride Z - üldnimetust pole Hüpokreased (Asc) 01
Tricholoma pardinum Z - üldnimetust pole Tricholomataceae 01
Xerocomellus cisalpinus Z - üldnimetust pole Boletaceae 07
Hydnellum concrescens Tsooniga hammas Bankeraceae 09

Lehe ülaosa ...


Kui leiate, et see teave on kasulik, leiate kindlasti, et ka meie Pat O'Reilly raamat „ Fascinated Fungi” on väga kasulik. Spetsiaalse soodushinnaga autori allkirjaga kõvakaanelised koopiad on saadaval siin ...

Teised loodusraamatud ettevõttelt First Nature ...